Казки Початок для початківців – Все, що вам потрібно знати

Отже, ви розпочали свою подорож у «Казки про Воскресіння». Звільнення людей Данан – завдання не з малих, і ваш успіх буде повністю залежати від того, наскільки добре ви зможете орієнтуватися у світі гри та боротися. Але не бійся, хоробрий борець за свободу-ми зібрали список порад, які допоможуть тобі вдосконалити свої навички під час початку твоєї тривалої подорожі.

Незалежно від того, ви новачок у серії «Казки» або досвідчений ветеран, ця порада допоможе вам розпочати свою пригоду на правій нозі. Не забудьте також ознайомитися з нашим оглядом Tales of Arise.

Справді, накопичення – це добре

Поки ти блукаєш по полях і печерах, що складають світ «Казок про Воскресіння», ти, безсумнівно, побачиш багато предметів колекціонування, позначених сяючими блискітками, фіолетовими скельними утвореннями або скринями зі скарбами різних форм. Чи варто витрачати ваш час, щоб піти з дороги, щоб захопити ці предмети? Відповідь майже завжди так, безумовно!

No Caption Provided

Накопичуючи величезну кількість пшениці, грибів та випадкових порід, спочатку може здатися, що це не варто клопоту, як тільки кулінарія та майстерність відкриються, ви зрозумієте, чому мати під рукою весь час різноманітні інгредієнти-це міцно ідея. Ми трохи поговоримо про приготування їжі, але, зокрема, з виготовленням аксесуарів, вам захочеться мати багато дешевих руд низької рідкості поряд з матеріалами вищого рівня, оскільки руди нижчих сортів можна використовувати для розблокування додаткові навички щодо кожного індивідуального аксесуара. Якщо вам пощастить, ви також відкриєте для себе різні спеціальні трави, які можуть надати персонажам постійний приріст статистики.

Існує також кілька побічних запитів, коли люди запитуватимуть інгредієнти або предмети. Якщо ви накопичували речі з поля та з боїв і вже маєте те, що їм потрібно, вам буде надано можливість передати речі, як тільки вони цього попросять. Це заощадить ваш час та зусилля, щоб знову шукати речі та негайно виконати квест. Нарешті, якщо ви коли-небудь відчуваєте відчайдушну потребу в готівці, ви завжди можете переглянути свій запас матеріалів, побачити, що у вас багато, і розвантажити частину з цього-хоча це не рекомендується, якщо у вас багато певного матеріалу, або ви дійсно в заплутаному стані.

ABC (Завжди готувати)

Шанувальники серії «Ветеранські казки» знають, що збирання рецептів та приготування їжі – ключовий елемент успіху, але якщо «Аріс» – це ваша перша пригода «Казки», спочатку ви, можливо, не зовсім зрозумієте, у чому суть великої справи.

У таборах та корчмах протягом усієї гри перед тим, як ви відпочинете, вам буде запропоновано приготувати страву для вечірки, використовуючи зібрані інгредієнти. Ви можете вибрати з рецептів, які ви вивчили та зібрали до цього часу, за умови наявності у вас під рукою відповідних інгредієнтів. Кожен рецепт надає різний ефект протягом певного періоду часу.

Є багато різних ефектів, які може надати вам їжа: посилення досвіду, посилення атаки та захисту, збільшення випадання предметів або збирання руди тощо. Ви можете мати лише один активний рецепт одночасно, тому вибір страви з хорошим ефектом для того, що ви збираєтесь робити далі у грі, є ключовим. Ви збираєтеся в довге підземелля? Їжа, що відновлює HP після кожного бою, може допомогти вам зберегти ваш дорогоцінний CP. Плануєте взятися за цей великий підзахід полювання на монстрів? Може допомогти атак або захист. Потрібно збирати скинуті предмети від ворогів? Для цього теж є їжа. Ви можете стежити за тривалістю ефекту, подивившись на маленьку піктограму срібного посуду у верхній правій частині екрана. Якщо він майже порожній, то ефект вашого прийому їжі скоро скоротиться.

No Caption Provided

Вибір того, хто готує страву, також має важливе значення, оскільки вони незначно змінять ефект. Наприклад, коли Ло буде готувати, він скоротить тривалість дії страви, але також збільшить її ефективність. Вживання нової страви також скидає час ефекту (замість того, щоб додати до нього), тому, якщо ви все ще досить ситі і хочете зберегти поточний ефект їжі, можливо, недобре буде так скоро готувати знову.

Що за стіною?

Протягом усієї гри буде кілька місць у полях і підземеллях, де ви можете витратити CP, щоб очистити або створити шлях. Зазвичай відкриття цих областей коштує значної кількості CP, тому вам може бути цікаво, чи варто того витрачати на це. Переважна більшість часу … так, абсолютно!

Зазвичай, якщо існує бар’єр, який потребує очищення КП, це блокує одну з трьох речей: важливу область для прогресу, надзвичайно цінний скарб або ярлик, який дозволяє обійти небезпечних ворогів. Очевидно, вам доведеться усунути бар’єри, що перешкоджають прогресу, але це не так часто, як бар’єри, що блокують скарби. Часто ці бар’єри будуть блокувати високоякісну зброю та обладунки, цінні цілющі предмети, такі як золоті гелі, ласощі, еліксири та артефакти, які дають довготривалі постійні ефекти. Навіть якщо це коштує багато CP, винагорода зазвичай того вартує, тому не соромтесь подолати кілька бар’єрів, щоб отримати здобич найвищого класу.

Використовуйте часті швидкі подорожі

Tales of Arise має дуже надійну систему швидкої подорожі. Ви можете перейти практично куди завгодно з будь -якого іншого місця гри: все, що вам потрібно зробити, це відкрити екран карти, знайти область, куди ви хочете потрапити, виділити точку швидкої подорожі та натиснути кнопку підтвердження. Вас швидко відвезуть туди, куди ви хочете поїхати, не витрачаючи додаткового часу чи ресурсів. Єдиний раз, коли ви не можете скористатися швидкою подорожжю, це коли історія обмежує вас певними областями.

No Caption Provided

Ця система є бажаною зручністю, яка заощадить вам багато часу та головних болів, особливо якщо ви плануєте займатися паралельним квестуванням. Потрібно перемогти ворогів або захопити щось із певної місцевості? Просто переконайтеся там, а потім зашпиньте себе назад до дарувальника квестів. Це також робить повернення до попередніх областей легким-це допомагає, коли ви хочете відступити і подивитися, чи не відкрилися нові побічні квести, або якщо ви хочете взяти на озброєння того великого поганого Зеугле, який був вам занадто жорстким кілька годин тому, але зараз виглядає більше на вашому рівні. (Зокрема, якщо ви старанно полюєте на прихованих сов, вам захочеться часто їздити швидше до Совиного лісу, щоб отримати свої нагороди.)

Тримайте свою стару зброю

У Tales of Arise часом може бути недостатньо грошей, особливо в попередніх частинах гри. Цілющі предмети коштують дорого, а витрати на створення зброї та обладунків можуть почати збільшуватися. Але як би не було спокусливо розвантажити стару зброю, коли ви отримаєте своє нове блискуче спорядження у коваля, не робіть цього!

Так, ви можете продати свою стару броню, але зброю? Тримайся за них. По мірі того, як ви продовжуватимете грати, вам буде надано набагато більше варіантів створення зброї-багато з них включають поступове оновлення вашого старого озброєння. І якщо ви продали всю свою стару зброю, ну … вам доведеться витратити час і ресурси на її створення знову, лише щоб застосувати всі ці оновлення. Іноді для цього вам знадобляться матеріали, які вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб їх знову отримати. Простіше просто триматися за старе озброєння, поки у вас не буде можливості оновити його.

No Caption Provided

Існує також побічний захід для Рінвелла, де їй буде доручено показати персонажа різними книгами, які вона використовує як основну зброю. Якщо у неї немає певної книги, їй доведеться її придбати знову-зазвичай за допомогою крафта. То чому б вам не позбавити себе клопоту? Тримайте цю зброю як можна довше.

Велика гра, великі винагороди

З самого початку гри ви помітите, що є деякі вороги Зеугле, які надзвичайно неприємні. Ви зробили помилку, спробувавши зачепити цього богомола в яру Сандінус лише з Алфеном та Шионною? Тоді ти зрозумієш, про що я говорю. Ці вороги абсолютно жорстокі, і часто, коли ви їх бачите, не варто відразу братися за них. (Зазвичай ви чуєте коментарі членів вашої партії, якщо ви дійсно недостатньо рівні, перш ніж залучати їх.)

No Caption Provided

Однак це не означає, що ви повинні просто залишити їх у спокої. Багато з цих великих ворогів мають щедрі винагороди, і вони будуть винагороджені, коли ви повідомляєте про їх смерть тим, хто дає квести. Вони також дають особливо цінний предмет при перемозі: квітка, який постійно додає 10 CP до вашого максимуму. Більше СР – це завжди дуже важлива річ, тому вбивство цих звірів є вартісною справою у багатьох відношеннях.

Але перш ніж братись за цих монстрів, ви захочете підготуватися. Багато з них настільки ж складні, як і сюжетні боси гри, а іноді навіть важче. Як правило, не найкраща ідея братися за них відразу, якщо ви не відчуваєте себе надзвичайно впевнено-створення кількох додаткових рівнів перед залученням багато допоможе. Ви також хочете заздалегідь з’їсти відповідну страву, що надає бафф, щоб підняти ногу.

Додайте до своєї колекції титулів

Збирання назв для ваших персонажів-це ще одна традиція серії Tales. У Tales of Arise назви особливо цінні, оскільки їх розблокування дасть один постійний новий баф або навик для кожного персонажа разом з чотирма іншими додатковими покращеннями, на які ви можете витратити SP. Розкриття всіх навичок, які дає титул, також дає постійний приріст статистиці цього персонажа.

No Caption Provided

Протягом історії гри буде розблоковано багато назв, але є багато додаткових назв, які ви можете пропустити, якщо не звернете уваги. Існує багато способів розблокування назв: завершення паралельних запитів, використання певних типів Arte, створення краєвидів зброї та аксесуарів, навіть шляхом приготування певних страв. Якщо титул доступний для розблокування, ви можете перейти на панель навичок, щоб побачити необхідні вимоги. Виділіть центр порожнього кола, і ви побачите, що вам потрібно зробити, щоб активувати цей заголовок і отримати доступ до вмінь, що містяться в ньому.

Регулярно перевіряючи ці вимоги, ви зможете розблокувати безліч назв, які ви могли б пропустити, зробивши членів вашої партії ще більш грізними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *