Оновлення Telegram 8.0 дозволяє необмеженій кількості глядачів дивитися пряму трансляцію, приносить панель наклейок у тренді тощо

Telegram анонсував масштабне оновлення, яке скасує обмеження кількості глядачів, які можуть дивитися пряму трансляцію. Додаток також покращив спосіб пересилання повідомлень між чатами разом із функцією, яка пропонує користувачам наклейки в тренді. Telegram також покаже, чи користувач вибирає наклейку під час чату. Користувачі також отримають нові анімовані наклейки. Крім того, повідомляється, що Telegram також припинив підтримку свого додатка на Wear OS, оскільки він більше не доступний для завантаження з магазину Google Play на Wear OS.

Додаток для обміну миттєвими повідомленнями випустив своє останнє велике оновлення – Telegram 8.0, яке надає можливість мати необмежену аудиторію для прямого ефіру. Тепер ведучі можуть розважати нескінченну кількість учасників, коли вони починають пряму трансляцію на каналі або в груповому відеодзвінку. Аудиторія також має можливість підняти руку і може приєднатися до трансляції, якщо ведучий погодиться.

Telegram також покращив спосіб пересилання повідомлень між чатами. Тепер вони зможуть переглядати повідомлення, які вони пересилають, у спеціальному вікні – показуючи, як будуть виглядати повідомлення перед їх надсиланням. Користувачі також отримають кілька варіантів налаштування, за допомогою яких вони можуть приховати ім’я оригінального відправника, приховати підписи, скасувати вибір повідомлень, які вони не хочуть надсилати, або змінити одержувача, якщо вони цього хочуть.

Тепер користувачі мають можливість нескінченно прокручувати кілька каналів, не виходячи з одного, якщо вміст у ньому закінчився. Унизу каналу користувачі можуть провести пальцем угору, щоб автоматично перейти до наступного каналу. Зокрема, Telegram дотримується порядку, в якому користувачі архівували або групували різні канали.

У Telegram також є нова функція в меню Наклейки. Додаток миттєвих повідомлень тепер відображатиме панель ‘Наліпки в тренді’ над панеллю ‘Нещодавно використані’. У програмі згадується: ‘Коли ви прокручуєте свої пакети у верхній частині панелі, ескізи розширюються і показують назви ваших наклейок’. Telegram на Android також отримає більший попередній перегляд пропозицій наклейок з оновленням.

У верхній частині вікна чату також буде показано, чи користувач, з яким ви спілкуєтесь, вибирає наклейку, показуючи вибір статусу наклейки, де вона показує введення … або запис голосового повідомлення. Канали також отримають нову функцію, яка покаже, скільки коментарів залишається непрочитаними у чаті. Крім того, Telegram отримав ще один новий набір анімованих смайликів з оновленням.

Нарешті, 9to5Google повідомляє, що додаток Wear OS Telegram зник з магазину Google Play Wear OS. Gadgets 360 звернувся до Telegram, щоб дізнатися, чи дійсно він знищив підтримку програми на Wear OS. Цей звіт буде оновлено, коли ми отримаємо відповідь.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *