Tesla продовжить використовувати кобальт для виробництва акумуляторів

Кобальт продовжить бути головною сировиною для виробництва літій-іонних акумуляторів на діючих і майбутніх заводах компанії Tesla. Видання Financial Times повідомило, що Tesla уклала довгостроковий контракт на постачання кобальту з компанією Glencore, що володіє шахтами в Демократичній Республіці Конго. Тим самим Tesla підозрюється в отриманні сировини, видобутої з використанням дитячої праці і з ризиками для здоров’я.

У своїх фінансових документах Tesla не розкриває джерела постачання кобальту. За її словами, ланцюжок постачання цієї сировини «містить ризики і компанія робить все, щоб їх мінімізувати». У перекладі на людську мову це означає, що Tesla розуміє, що отримується нею кобальт видобуте з порушеннями всіх сучасних понять про безпечну працю, але нічого зробити з цим не може. До речі, проти Tesla і компаній Apple, Google, Microsoft і Dell від імені 14 конголезьких сімей міжнародними організаціями подані позови за смерті й каліцтва дітей-шахтарів.

Компанії Tesla і Glencore відмовилися коментувати укладення контракту на постачання кобальту. Передбачається, що річні постачання цієї сировини будуть досягати 6000 тонн. Ціна питання складе близько $30 000 за тонну. Два роки тому, треба зазначити, тонна кобальту коштувала дорожче ― $95 000. У ДРК видобувають близько 2/3 від світових поставок кобальту. Компанія Glencore володіє мідною шахтою в регіоні Катанга з 2008 року, де кобальт виробляється як побічний продукт.

За даними джерела, поставки кобальту компанією Glencore вже використовуються для виробництва літій-іонних акумуляторів на заводі Tesla в Шанхаї. Після укладення контракту кобальт Glencore піде на виготовлення акумуляторів на заводі в США і, пізніше, на нову фабрику Tesla в Німеччині. Заради справедливості треба сказати, що Tesla займається впровадженням в електромобілі акумуляторів без кобальту, але поки переваги не містять кобальт батарей нівелюються їх недоліками, наприклад, збільшеною вагою.