Tesla Roadster в модифікації SpaceX розганяється до 100 км/год за 1,1 сек (відео)

На думку Ілона Маска, для повноцінного і повсюдного впровадження електромобілів, слід позбутися ореолу ефективності двигунів внутрішнього згоряння. Серед основних показників залучають користувачів в бензинових двигунах слід зазначити швидкісні характеристики і час розгону до 100 км/ч. Майбутні моделі Tesla зможуть скласти конкуренцію за цими показниками самим пріємістим авто з ДВЗ, а в топової комплектації навіть перевершити їх.Нові електромобілі Tesla в модельному ряді Roadster, презентація яких відбулася ще в 2017 році, будуть поставлятися як в стандартній базовій комплектації, так і в спеціальній під назвою SpaceX. Стандартні Tesla Roadster забезпечать можливість досягнення максимальної швидкості 402 км/год час розгону до 100 км/год всього за 1,9 секунд.

Однак флагман модельного ряду Tesla Roadster в комплектації SpaceX, за заявою Маска буде використовувати ракетні технології, що забезпечить ще більш значні показники. Інсайдери підозрюють, що час розгону до ста кілометрів на годину у новій Tesla складе лише 1,1 секунду.

Фахівець з комп’ютерної графіки з ніком Pslavi з допомогою комп’ютерного моделювання візуалізував процес розгону автомобіля Tesla Roadster SpaceX і опублікував в Twitter концептуальне відео. Наскільки комп’ютерна модель відповідає дійсності, стане відомо в 2022 році, на який намічений вихід перших споживчих моделей серії Tesla Roadster. В коментарях Pslavi розповів, що при моделюванні були використані такі фізичні параметри як маса, гравітація, відстань, опір тертя, в’язкість та інші.