Tesla розповість акціонерам і публіці про батареї нового типу 15 вересня

Гендиректор Tesla Ілон Маск назвав у неділю орієнтовну дату зборів акціонерів компанії — 15 вересня. Збори поєднають із заходом «Battery Day» (День батареї), в ході якої буде оголошено про значний прогрес у розробці технології акумуляторів.

Захід «Battery Day», яке Маск назвав «одним з найбільш захоплюючих днів в історії Tesla», раніше було заплановано на травень, а збори акціонерів повинне було відбутися 7 липня. Обидва заходи були відкладені через пандемії коронавірусу.

Захід «Battery Day» буде містити ознайомчий тур по системі виробництва елементів батарей компанії, написав Маск в Твіттері, не вдаючись у подробиці.

Tesla спільно з Contemporary Amperex Technology Ltd. (CATL) батареї нового типу, розраховані на сумарний пробіг близько одного мільйона миль (1,6 млн км), що дозволить Tesla продавати електромобілі з вигодою за ту ж ціну або дешевше, ніж бензинові автомобілі, повідомили джерела Reuters, знайомі з планами компанії.

З глобальним парком з більш ніж 1 млн електромобілів, які можуть підключатися і розподіляти електроенергію в мережі, Tesla має намір домогтися статусу енергетичної компанії, яка конкурує з такими традиційними постачальниками енергії, як Pacific Gas & Electric і Tokyo Electric Power, повідомили ці джерела.

Зазначимо, що інформація джерел про більш дешевих акумуляторів не збігається з тим, що недавно оголосив Цзен Юйцюнь (Zeng Yuqun), голова CATL. За його словами, нові батареї будуть на 10 % дорожче, ніж пропоновані зараз на ринку.