Найкращі зомбі – ігри всіх часів

Зомбі вже не одне десятиліття є основною частиною відеоігор, майже перетворившись на дратівливе кліше. Якщо вам потрібен легкий монстр, киньте в нього кілька шавлій від неживих кульок і зателефонуйте на день. Але хоча зомбі може бути нудним доповненням до гри в чужих руках, у правильних, вони можуть бути жахливими, смішними, захоплюючими або розумними, створюючи жахливі історії або призводячи до блискучої ігрової механіки.

Ми склали список зомбі-ігор наступного рівня-назви, які використовують монстрів для створення напруженої напруги, або подивитися на ідею зомбі-апокаліпсису новими та цікавими способами. Від назви стратегій у реальному часі до шутерів жахів-це сверблячі, смачні ігри зомбі, які вам варто обов’язково перевірити.

Вже багато років ігри Call of Duty працюють у режимі «Зомбі», і цей режим та його різні ітерації виявились веселими, захоплюючими доповненнями до репертуару Call of Duty. Хоча режим Зомбі Black Ops – холодна війна є останнім, кожен із них запропонував свій унікальний поворот у винахідницькому режимі. Це вимагає від гравців відбиватися від хвиль все більш жорстких зомбі, заробляючи гроші на їх вбивствах, щоб купувати кращу зброю. Але це лише поверхневий рівень-ваша справжня мета-накопичити грошові кошти, щоб витратити на усунення бар’єрів, які викривають все більше і більше кожної карти зомбі, де ви боретеся, щоб розгадати головоломки та з’ясувати, як рухатися далі. Весь режим заснований на з’ясуванні речей за допомогою повторення та дослідження, без точок зору та кількох підказок, щоб сказати вам, що робити. Додайте до цього схильність Зомбі до залучення відомих акторів та гучних імен в жаху та Голлівуду, як-от режисера ‘Ніч живих мерців’ Джорджа Ромеро,-і у вас є щось зовсім інше, ніж будь-яка інша гра зомбі.

Call of Duty: Black Ops – Cold War

Почавши своє життя як мод, DayZ дійсно зачепив ‘виживання’ сторони виживання-жахів. Гра потрапляє на острів, переповнений зомбі, ставлячи завдання знайти все необхідне, щоб вижити, коли ви туди потрапите. Хоча нежиті, керовані комп’ютером, є серйозною проблемою, вас справді турбує той факт, що ви можете зіткнутися з тими, хто вижив під контролем гравців. Вони можуть вирішити допомогти вам, а можуть спробувати вбити вас і забрати все, що у вас є. Ніколи не знати, з чим ви можете зіткнутися, є частиною привабливості DayZ, і це залишило настільки сильне враження, що допомогло породити жанр виживання в іграх, а згодом і в бойових королях.

Ігри Dead Rising мають протилежний підхід до таких назв, як The Last of Us, Resident Evil 2 та The Walking Dead. Ці заголовки ставлять вас у місця, переповнені зомбі, але атмосфера трохи пожвавіша, і грає ще кілька смішних костюмів. Навігація по очках-це менше не терор, а більше творче подолання великої безглуздої перешкоди-і ви отримаєте кілька смішно цікавих способів це зробити. Dead Rising 2 дозволяє створювати смішну зброю, щоб її подрібнювати, готувати, бити електричним струмом, вибухати та іншим чином розбирати зомбі, а також пропонує великий світ з безліччю інших персонажів для пошуку та порятунку. Це смішний, переповнений погляд на кінець світу, і якщо вам подобається вбивати зомбі смішними способами, це для вас.

Dead Rising 2

У відеоіграх здається, що є чимало місць, переповнених зомбі. Dying Light кидає вас на острів, що кишить нежитю, і ставить перед вами завдання пробитися через його відкритий світ, бігаючи і паркуючись по його напівзруйнованих будівлях та безлюдних транспортних засобах. Під час бігу по острову гри потрібно виконувати різноманітні місії, працюючи з різними фракціями та намагаючись врятувати тих, хто вижив, і закуповуючи зброю, яка допоможе вам залишитися в живих. Але найкраща частина гри, безсумнівно, – це її система руху, і жах, з яким ви стикаєтесь, коли наступає ніч, і виходять справді лякаючі монстри.

Dying Light

«Останній з нас»-це світ, охоплений «інфікованими», і хоча вони насправді не зомбі-у бездумних людей у ​​мозку зростає грибок, і саме це перетворює їх на машини для вбивства. зомбі апокаліпсис. Те, що змушує Останнього з нас працювати,-це його добре намальовані персонажі та реалістичність та інтенсивність, які він вносить у свою обстановку та передумову. Важко розділити дві гри в серії, оскільки їх розповідь та механіка так суттєво переплетені. В обох іграх «Останній з нас» розробник Naughty Dog створив історію, в якій відчувають себе справжніми людьми, які опинилися у неможливій ситуації. Обидві ігри неймовірно емоційні і часто сирі, а також вводять вас у страшні, жорстокі бої за ваше життя.

The Last of Us and The Last of Us Part 2

Коли ви думаєте про суттєві враження від ігор зомбі, неможливо не придумати серію Left 4 Dead. Розробник Turtle Rock Studios використав зомбі -апокаліпсис, щоб визначити цілу підмножину багатокористувацьких ігор, поставивши вас обох у ролі групи тих, хто вижив, що пробивається через орду, і у ролі деяких злих особливих зомбі -істот, які можуть спустошити цих бідних людей . Істотною частиною Left 4 Dead та Left 4 Dead 2 є командна робота, будь то людина -екіпаж, що пробивається крізь натовпи заражених ворогів, або ви самі монстри, намагаючись заманити людей подалі один від одного, щоб вибрати вилучити їх. Апокаліпсис зомбі – ідеальне місце для спільної гри, і Left 4 Dead створив деякі феноменальні ігрові моменти, використовуючи його.

Left 4 Dead Left 4 Dead 2.

Зомбі створюють надійних суперників у жанрі Tower Defense. Їх невгамовний голод і односторонній розум роблять їх чудовим гарматним м’ясом, а «Рослини проти зомбі» дозволили гравцям використовувати різноманітні забавні, тупі рослини як зброю, щоб відбивати ворогів, що жують мозок. З Garden Warfare 2, розробник Popcap поєднує оборону башти зі шутером від третьої особи, що дозволяє вам брати на себе роль різноманітних рослин і зомбі у величезній битві за околиці. Тут дуже багато вмісту, з великою кількістю варіантів багатокористувацької стрілялки, що дає зовсім інший поворот ідеї боротьби з зомбі-і зеленого пальця.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2

З Project Zomboid апокаліпсис зомбі отримує підхід до виживання в пісочниці. Ви, як завжди, вижили після апокаліпсису зомбі, але тут робота по збереженню життя вимагає набагато більше зусиль. Вам не тільки доведеться мати справу з натовпами нежиті, вам також доведеться споруджувати будівлі та оборонні споруди, щоб захистити себе, виготовляти предмети, щоб ви могли приготувати їжу та уникнути інших проблем, таких як депресія чи інфекції. Проект Zomboid привносить багато додаткової глибини у звичайні завдання оцінки пострілів у голову зомбі, і хоча це все ще не ‘повна’ гра, вона постійно оновлюється новими функціями під час процесу розробки.

Значною мірою популярність і прямолінійний жахливий характер ігор Resident Evil відповідають за тенденцію зомбі, яка триває більше двох десятиліть. Деякі з ігор у франшизі захоплюють найкращі та найстрашніші частини піджанру жахів і гідні вашої уваги-включаючи Resident Evil Remake та Resident Evil 3-та інші не зовсім «ігри зомбі», але все одно чудові рифи на жанр. Але римейк Resident Evil 2 може просто стояти над іншими. Це ставить вас посеред міста, яке розривається, оскільки його спустошує орда зомбі, і хоча є багато інших істот, які претендують на те, щоб налякати вас до біса, ніщо так не нагадує усвідомлення того, що весь Єнот -Сіті тасується до вас, розпростерті руки і голодні.

Resident Evil 2

Чим більший світ, тим страшніший апокаліпсис зомбі, який знищує його, що змушує «Стан розпаду» працювати. Це ставить вас у величезний відкритий світ, наповнений зомбі, в якому вам потрібно серйозно подумати про ризик і винагороду, якщо ви хочете вижити. Боротися з ордою ніколи не доцільно, тож який найкращий шлях до вашої наступної мети? Як уникнути нежиті, щоб уберегти себе? Ви можете вирішувати свої проблеми по-різному, особливо коли ви зустрічаєте більше персонажів і додаєте їх у свою групу тих, хто вижив-і керуйте ними, як вважаєте за потрібне. Кожен персонаж має свою статистику та можливості, які вимагають від вас загартувати їх у бою та дозволяють використовувати їх у міру своїх сил, щоб допомогти вашій групі вижити. Наявність безлічі персонажів, що борються за виживання, дає Державі Занепаду інший стратегічний поворот на виживання нежиті.

State of Decay

Багато ігор дозволяють вам боротися з зомбі, але лише деякі дозволяють вам бути одним з них. Зомбі Стаббс був уявною історією про одного такого члена нежиті, який просто намагався прожити в суспільстві, яке його ненавидить. Щоб уникнути вбивства, … більше, вам доведеться використовувати різні повноваження Стаббса, щоб перекусити живих і створити власну зомбі -орду, водночас відбиваючись від поліції та військових і повільно захоплюючи місто 1950 -х років. пошуки помсти. Стаббс – це тупа гра з безліччю веселих ідей та деякими цікавими поворотами щодо комедійних елементів жанру зомбі, яка чудово справляється з тим, що ви відчуваєте себе нульовим пацієнтом, створюючи власний зомбі -апокаліпсис.

Stubbs The Zombie

До того, як «Ходячі мерці» перетворилися на повнофункціональний телевізійний феномен, існував фільм «Telltale» про знакові комікси. Ще одна історія про зомбі-апокаліпсис, коли він розгортався по всій країні, важка пригодницька гра «вказівник і клік» пішла за Лі, колишнім засудженим, коли він працював над тим, щоб доглядати і захищати Клементину, молоду дівчину, яка втратила її батьки. Зв’язок, створений між Лі та Клементиною, а також часто жахливий вибір, який гра зробила б для гравців, коли вони боролися за те, щоб залишитися в живих на кінці світу, перетворили Ходячих Мертвих на класику, яка працює над створенням зомбі апокаліпсис – це щось страшне.

Telltale’s The Walking Dead

Зомбі корисні для багатьох жанрів відеоігор. У фільмі ‘Вони мільярди’ зомбі-антагоністи стратегічної гри в режимі реального часу, в якій вам належить захистити колонії останніх виживши людей. Однак, як випливає з назви, орди зомбі величезні та переважні. Однак у вашому розпорядженні є стимпанк технологія, яка дозволяє вам відбивати ворога деякими нетрадиційними підходами. І хоча ‘Вони мільярди’ – це стратегічна гра в режимі реального часу, яка вимагає від вас дії на льоту, щоб використовувати тактику, щоб зупинити просування зомбі, вона також дозволяє зробити паузу, щоб ви могли подумати про свої дії, перш ніж приступити до чогось, що може повернути вас і ваших колоністів.

Хоча спочатку він продемонстрував Wii-U деякими цікавими способами, Zombi (або ZombiU, як він раніше називався), зрештою, потрапив на інші платформи, де виявив, що не тільки єдиний контролер Wii-U зробив гру круто. Назва від першої особи відправляє вас у кишеньковий зомбі Лондон, де ви боретеся, щоб вижити, але щоразу, коли ви вмираєте, персонаж, яким ви керували, втрачається назавжди-разом з усіма їхніми речами. Хоча весь прогрес, який ви досягли раніше, залишається, вам доведеться знайти трупи вашого минулого персонажа, щоб відновити старе спорядження вам, можливо, доведеться боротися з ними як зомбі.

Zombi

Ще в 1993 році Zombies Ate My Neighbors протистояли гравцям проти різного роду неживих, що хрумтять мозком, коли вони працювали над порятунком свого приміського району. Те, що робить зверху-пригодницьку гру зверху вниз, -це її величезні рівні, всі вони тематичні після класичних фільмів жахів, таких як ‘Ніч живих мерців’, ‘Вони!’, ‘Тремтіння’, ‘Дракула’ та ще купа інших. Завдяки винахідливій зброї на дитячу тематику, веселому дизайні рівня та великій кількості великодніх яєць і зворотних дзвінків, «Зомбі з’їли моїх сусідів» стали класикою для всіх, хто любить старі фільми жахів та науково-фантастичні фільми. Нещодавно він отримав оновлення, щоб принести його на сучасні консолі, тому ви можете насолоджуватися шутером старої школи практично на будь-якій машині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *