Перший трейлер північної меси Netflix дратує католицький жах

За останні кілька років Майк Фланаган став наріжним каменем жахливого вмісту Netflix, поставивши популярні серіали, такі як «Привиди Хауса Хаула» та «Привиди маєтку Блай». Але цього року письменник/режисер не веде нас до іншого будинку з привидами-він веде нас на острів, який може бути заражений якимось надприродним злом.

Опівнічна Меса надійде на потокову службу наприкінці цього місяця у вигляді серіалу з міні-серіалів із жахливим офіційним слоганом: «Ізольована спільнота на острові Крокетт переживає дивовижні події-і лякаючі ознаки-після прибуття харизматичний, таємничий молодий священик ”.

Подивіться новий трейлер зараз.

Опівнічна Меса зіграє кількох постійних відвідувачів Фланагана, яких ви впізнаєте як з Хілл Хаус, так і з Блай, включаючи Кейт Сігел, Роберта Лонгстріта, Генрі Томаса та Рахула Колі. Хаміш Лінклейтер (Легіон) зіграє роль «таємничого молодого священика».

Шоу вийде в кінці місяця і, безсумнівно, стане ідеальним способом розпочати сезон Хеллоуїна, який Netflix по-справжньому святкує з двомісячним вмістом, пов’язаним з жахами, зі своїми фільмами ‘Netflix and Chills’ протокол. Стрімер стане домом для всього, від глибоко і щиро жахливих лякань до інтерактивної комедії жахів, де знімаються деякі з ваших улюблених борців WWE.

Опівночі відбудеться 24 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *