Індустрія мобільних ігор сподівається на сильний 2021 рік, і ось чому

Індія є найбільшим у світі ринком ігрової індустрії за кількістю завантажень. А 2020 рік став своєрідним знаковим для промисловості в Індії, коли він виріс до розміру 90 мільярдів євро, порівняно з 62 мільярдів євро в 2019 році, завидне зростання понад 45%, повідомляє Statista. Одним з основних факторів, що спричинили це зростання, стала пандемія Covid-19, яка охопила увесь світ, а також Індію, тримаючи людей зачиненими у приміщенні та під’єднаними до своїх телефонів, ноутбуків та планшетів для роботи та розваг.

Оцінки інших великих світових консалтингових компаній також свідчать про величезний ріст, який ця галузь має намітити в найближчі роки. Наприклад, за даними KPMG, прогнозується, що до 2023 р. Індійська ігрова індустрія зросте до 118,8 млрд. Євро. Крім того, Statista каже, що до кінця 2021 р. Третина населення світу відчула б мобільні ігри. Додаток Енні оцінює глобальний розмір До кінця цього року промисловість досягла позначки в 120 млрд доларів. Очевидно, що потенціал величезний.

Хоча Covid-19 та послідовні карантини прискорили зростання цієї галузі, деякі інші фактори також сприяють цьому розширенню. Очікується, що ці фактори продовжуватимуть сприяти розвитку промисловості у 2021 році та в наступні роки.

Одним з них є розширення використання смартфонів у містах, що не належать метро,-читайте у менших містах та рівнях 2, 3 та 4 та за їх межами. За даними Counterpoint Research, у першому кварталі 2021 року поставки смартфонів зросли на 23 роки до 38 мільйонів одиниць, що є найвищим показником у першому кварталі. Також, за оцінками Індійського фонду брендового капіталу (IBEF), кількість користувачів Інтернету зросла приблизно з 700 мільйонів у 2020 році до 840 мільйонів у 2021 році. Додаток Енні висловилося коротко, сказавши, що прийняття смартфонів у країні, що розширюється, середнього класу стане “значним рушієм зростання”.

У 2021 році можна очікувати, що розвиток технологій дасть поштовх ігровій індустрії. Показовим прикладом є впровадження 5G. 5G, наступне покоління мереж, приносить з собою переваги зменшення затримки (передача даних з точки А в точку В), підвищення пропускної здатності мережі, більшої надійності та дешевих цін на дані. Технологія 5G відкриє шлях для захоплюючого досвіду мобільних ігор у майбутньому. У майбутньому ігровою індустрією пануватимуть ігри на основі розширеної реальності (AR) та віртуальної реальності (VR), хмарних ігор та багатшого багатоплатформенного багатокористувацького ігрового досвіду. З роками 5G також дасть змогу мати магазини потокових ігор, до яких можна отримати доступ у дорозі, тоді як використання хмари позбавить від необхідності завантажувати важкі ігрові програми. Очікуйте, що 2021 рік побачить, як ці процеси набиратимуть популярність, але реальні переваги цієї технології знадобляться принаймні через пару років. Тим часом ігрові компанії можуть увійти в режим розробки (ігор) на час, коли ця технологія почнеться бути широкодоступним для користувачів. Ранні птахи серед цих ігрових компаній неодмінно отримають користь.

У таких бізнес -моделях, як Програмне забезпечення як послуга (SaaS) та Платформа як послуга (PaaS), очікується, що ігрова індустрія виграє від моделі Gaming as a Service (GaaS). Ця модель позбавляє від необхідності оновлення програмного забезпечення, забезпечуючи безперебійний досвід роботи з пристроями всіх типів-від середніх до високоякісних. Завдяки цьому зручність використання сприятиме зростанню у 2021 році та за його межами.

Оскільки великі спортивні події, такі як міжнародні матчі з крикету, розмиваються, завдяки Covid-19 деякі геймери перейшли на кіберспорт. Тут користувачі переходять на платформу, щоб подивитися, як улюблені стрімери грають у гру. З моделі безкоштовних послуг компанія вже почала робити кроки у напрямку діяльності, що приносить дохід, включаючи концерти. Очікується, що 2021 рік завершиться розширенням цієї діяльності.

Жінки -геймери та соціальні ігри – це ще два чинники, які в 2021 році отримають більшу популярність. У звіті Google за 2020 рік йдеться про те, що відсоток жінок, які користуються Інтернетом на своїх смартфонах, щорічно збільшується з 19% до 45%, з яких 95% зараз грати в ігри. Це великий і новий зростаючий округ для ігрової індустрії. Щодо соціальних ігор, то інтерес впав до неймовірних рівнів настільки, наскільки соціальні багатокористувацькі ігри самі по собі перетворилися на міні -платформи соціальних медіа. Профіль людей, які грають у ці ігри, показує, що монетизація досить легко досяжна.

Між 2014 та першими місяцями 2020 року індустрія ігор в Індії залучила 350 мільйонів доларів. А в період з серпня 2020 року по січень 2021 року він залучив колосальні 544 мільйони доларів. Згідно зі звітом Maple Capital Advisors, ця сума планується подвоїти протягом 2021 року до середини 2022 року. Коли такі серйозні гроші будуть надходити, щоб залучити понад 400 мільйонів геймерів в Індії, у 2021 році будуть активізовані зусилля щодо монетизації діяльності галузі та боротьби за частку їхніх грошових витрат.

Внутрішні ігрові оголошення та покупки товарів у додатках-це існуючі способи отримання доходу для ігрових компаній. Компанії, які випробовують модель підписки, очікують збільшення популярності в 2021 році. Згідно зі звітом про стан онлайн-ігор за 2020 рік, 44% геймерів у віці 18-45 років у всьому світі готові підписатися на послугу. За даними InMobi, це порівняно з 26%гравців в Індії, які платять за ігри (за оцінками, дохід від ігрової індустрії зросте з 13 600 рублів у 21 фінансовому році до 29 000 крон у 25 фінансовому році).

Інтернет -ігровий простір Індії, до складу якого входять як ігри на міжнародному рівні, такі як крикет, хокей та колядки, а також багато корінних ігор, значною мірою споживається як безкоштовний контент. Але якщо гроші приватного капіталу/венчурного капіталу були закачані у великій кількості, очевидно, що вони перейдуть на платний режим. Це додасть сил ігровим компаніям і серйозності серед спільноти геймерів. У 2021 році відбудеться великий рух у цьому напрямку.

Цю статтю написав Прадіп Гупта, керівник відділу зростання, маркетинг даних *, Gameberry Labs

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *