Справжні домогосподарки: 10 цитат, які люблять шанувальники, повідомляє Reddit

У франшизі «Справжні домогосподарки» є кілька знакових цитат, коли, коли учасники акторського складу збираються разом, запал і сильні емоції часто призводять до драматичних або веселих обмінів. Хоча акторський склад точно не означає бути смішним, іноді ці цитати бувають настільки несподіваними і випадковими, що шанувальники не можуть стримати сміху, і важко уявити, як ці жінки залишаться друзями після різких слів.

Незалежно від того, чи домогосподарки розчаровані одна в одній, або вони ненавмисно говорять те, що увійшло в історію Браво, існує багато цитат справжніх домогосподарок, які люблять шанувальники, і вони діляться всім про них на Reddit.

10 ‘Закрий ноги для одружених чоловіків!’

Користувачеві Reddit luckybrighton подобається цитата з фільму «Справжні домогосподарки Атланти», коли NeNe Leakes сказала Кім Золцяк-Бірманну: «Закрий ноги одруженим чоловікам!»

Шанувальники RHOA пам’ятають, що коли Кім брала участь у реаліті -шоу, у неї були стосунки з Біг Поппою, який на той час був одружений. NeNe не сподобалося чути, як Кім розмовляє про те, що вона з кимось, хто вже був відданий комусь іншому, і вона сказала цю відому цитату, про яку шанувальники ніколи не зможуть забути. Ця цитата також ознаменувала початок напруження їхньої дружби, оскільки протягом наступних кількох сезонів у НеНе та Кім буде багато конфліктів, і Кім не запросить НеНе до свого душ у 4 – му сезоні.

9 ‘Іди спати!’

Користувачеві Reddit TMatters подобається, коли Бетні Френкел кричала: ‘Спати!’ на тему ‘Справжні домогосподарки Нью – Йорка’. Епізод РОНІ ‘Страшний острів’ містить багато цитат, і шанувальники завжди пам’ятатимуть, як Бетні почала Келлі Бенсімон перестати кричати та піти за стіл, щоб кожен міг залишити цю дивну ніч позаду.

Напевно, рідко буває, що під час вечері чи відпустки хтось кричить на когось іншого, щоб він пішов спати, що просто доводить, наскільки надмірним і диким був цей епізод. У той час, коли Бетенні говорила веселі речі за час свого реаліті – серіалу, ніщо не могло перевершити цю цитату.

8 ‘Це моя думка!’

Кожна зустріч справжніх домогосподарок містить драматичні та сміливі цитати, і ця знаменита цитата Тамри – судді з зустрічі 9 сезону ‘Справжні домогосподарки округу Оранж’, безумовно, увійшла в історію. Користувач Reddit goldie_girl поділився, що їй дуже подобається ця цитата Тамри, і пояснила: ‘Я люблю вдавати й кричати в розмовах, коли хтось зі мною не згоден’.

Тамра сказала, що хоче, щоб Вікі Ганвальсон була щасливою з Брукс Айєрс, але зробила її очевидною неприязнь до нього, пояснивши: ‘Я не думала, що він хороший хлопець’. Коли Вікі розгнівалася, Тамра пояснила, що має право на думку про стосунки, оскільки Брукс образив Вікі та назвав її на ім’я. Це знакова сцена зустрічі, особливо тепер, коли стало зрозуміло, що Брукс брехав про рак, і вони з Вікі давно закінчилися.

7 ‘Будьте круті, не будьте такими як … нехолодними’ ‘.

Коли йдеться про смішні цитати Луїн Де Лессеп з РОНІ, шанувальникам подобається, коли вона засмутилася під час відпустки у сезоні ‘7 Теркс’ і ‘Кайкос’. Користувач Reddit ВанГрейсон згадував, що було чудово, коли Луан сказала: ‘Будь крутим, не будь таким, як … нехолодний’.

Коли Хізер Томпсон не хотіла, щоб голий чоловік залишався з ними в будинку, Луан не могла зрозуміти, чому це було проблемою, що призвело до того, що Луанн зробила це веселе висловлювання. Ця цитата ще більше виділяється, оскільки Луан відома своїми уроками етикету і завжди каже іншим людям, що це ті, хто погано поводиться.

6 ‘Ваш чоловік у басейні’.

Дружба Маргарет Джозефс і Даніель Стауб могла б не мати повного сенсу для акторського складу «Справжніх домогосподарок Нью – Джерсі», який протягом багатьох років намагався побачити речі з фільму «Даніель». Але вони були дуже близькі, поки Даніель не засмутила Маргарет, надто піклуючись про її весілля і не дуже мило з Маргарет.

Користувачу Reddit boat_against_current сподобалося, коли Маргарет штовхнула Марті Каффрі в басейн, а потім сказала Даніель: ‘Ваш чоловік у басейні’. Хоча це виглядало як випадкове та імпульсивне рішення з боку Маргарет, воно швидко стало знаковою цитатою, оскільки воно було ненавмисно смішним і викликало емоції, що переповнювали двох друзів.

5 ‘Він ніколи не емоційно вас виконає. Знати, що.’

Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз мали 11 відомих епізодів за 11 сезонів, але ніщо так не буде виділятися, як епізод RHOBH ‘Вечеря з пекла’. Користувач Reddit lovedoesnotdelight згадував, коли екстрасенс Еллісон Дюбуа сказала Кайлу Річардсу, що її чоловік Маурсіо ‘ніколи не буде емоційно виконувати’ її, і написав, що це ‘знаково’.

Це не тільки було дивною і несподіваною річчю для когось сказати, особливо на вишуканій вечері, але й не мало особливого сенсу. Кайл і Мауріко мають один з найдовших і міцних шлюбів у франшизі «Справжні домогосподарки», і шанувальникам подобається, наскільки вони добрі та турботливі один до одного.

4 ‘Я прикрашав, я готував, я робив це приємно’.

Шанувальники завжди говорять про вислів Дорінди Медлі ‘Я зробив це приємно’, і користувач Reddit CapaWritesBest висунула це як улюблену цитату справжніх домогосподарок.

Шанувальники з радістю проведуть ніч у будинку Дорінди в Беркширах, адже вона, здається, є чудовим господарем, який не хоче нічого іншого, крім як її гості чудово проведуть час. Цілком зрозуміло, що коли всі почали битися в ці вихідні на дачі, Дорінда була розчарована тим, що її зірки не могли весело і спокійно провести час. Велика ймовірність того, що багато глядачів RHONY часто говорять ‘Я зробив це приємно’ у звичайній розмові, оскільки ця цитата надто смішна та відносна.

3 ‘Я не вважаю це втратою, Долорес’. ‘Гаразд, Джекі’.

Долорес Катанія та Джекі Голдшнайдер дали зрозуміти, що вони не можуть бути хорошими друзями, і користувач Reddit princesspinata поділився, що їй та її партнеру подобається цей обмін: ‘Я і мій хлопець робимо обмін Долорес/Джекі з минулого сезону RHONJ’.

Хоча було сумно, що ці дві зірки не могли помиритися, це, безумовно, вразило те, що вони обидва були такими жорсткими щодо ситуації, і Долорес відповіла холодному тону Джекі і пояснила, що їй добре з тим, що вони не ладнати.

2 ‘Мені завжди потрібен Піно Гриджіо’.

Смішні цитати Рамони Співачки про РОНІ увійшли в історію, і один Redditor любить, коли акторський склад сказав: ‘Мені завжди потрібен Піно Гриджіо’.

Ця цитата стала такою ж сумною, як і Рамона, котра розповіла, що ‘Час черепахи’, оскільки шанувальники звикли її говорити про те, як вона любить біле вино. Було багато сцен, коли Рамона десь з’являлася і була засмучена тим, що їй не одразу вручили келих вина, і шанувальники знають, що коли Рамона п’є і розважається, вона обов’язково скаже щось веселе і незабутнє.

1 ‘Хто перевірить мене?’

Користувач Reddit, який був просто заміщений, поділився, що їм подобається ця цитата RHOA від Sheree Whitfield. Вона балакала зі своїм планувальником вечірок, і їй не подобалося, як складається ситуація. Шері сказала, що Ентоні пообіцяв, що у неї буде вертоліт, але це не вийде, і вона побажала, щоб він був чесним щодо цього. Коли Ентоні сказав, що їй потрібна перевірка реальності, вона запитала: ‘Хто перевірить мене?’ і жоден шанувальник не міг забути про цей момент.

Цей обмін призвів до великої боротьби, і це нагадує, що у всесвіті справжніх домогосподарок планування зустрічі часто може викликати великі суперечки та багато емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *