Загін самогубців вийде 16 вересня на Apple TV, BookMyShow Stream, Google Play Movies, YouTube Movies

Загін самогубців вийде 16 вересня на Apple TV, BookMyShow Stream, Google Play Movies та YouTube Movies. Фільм DC вийшов у кінотеатрах 5 серпня в Індії та кількох інших регіонах, включаючи Аргентину, Австралію, Бразилію, Данію, Німеччину, Гонконг тощо. 6 серпня він став доступним для користувачів HBO Max разом із американським кінотеатром. Загін самогубців зараз прямує на платформи відео на вимогу (VoD), а потім перейде на Blu-Ray, а потім почнеться трансляція на Amazon Prime Video.

Любителі фільмів, зацікавлені в перегляді ‘Загіну самогубців’ на великому екрані, все ще можуть це робити, коли вони грають у вибраних кінотеатрах. Але якщо ви не хочете виходити зі свого дому і все ж хочете дізнатися, як м’яке перезавантаження протистоїть широко вподобаному загону самогубців 2016 року (огляд) (26 відсотків гнилих помідорів, 40 відсотків метакритичного), 16 вересня буде днем для вас. Це також дасть людям, які проживають у районах, де кінотеатри ще закриті через пандемію COVID-19, дивитися ‘Відряд самогубців’ (огляд) з дому.

Загін самогубців буде доступний для трансляції на Apple TV, BookMyShow Stream, Google Play Movies та YouTube Movies. Звичайно, за перегляд фільму вам доведеться заплатити, і ціни залежать від платформи.

Режисер Джеймс Ганн, ‘Загін самогубців’ – це дещо м’яке перезавантаження оригінального загону самогубців 2016 року, яке також повертає кількох акторів разом із представленням нових. Марго Роббі повторює свою роль Харлі Квінн, Джоел Кіннаман повертається як Рік Флаг, Джай Кортні знову в ролі капітана Бумеранга, а Віола Девіс у ролі Аманди Вокер. Професійний борець і актор Джон Сіна за сумісництвом приєднується до акторського складу як Миротворець, а Ідріс Ельба-як Bloodsport. Король Акула, гібрид людоїда-риби-людини, був озвучений Сильвестром Сталлоне, а Пітер Капальді грає суперзлодія Мислителя.

З моменту свого випуску The Round The Suicide Squad заробив 155 379 000 доларів США (приблизно 1134 крони) у всьому світі згідно з касою Mojo. Однак його бюджет склав 185 000 000 доларів (приблизно 1350 крон), а це означає, що для Warner Bros ще є достатньо шляхів. Після цього фільм перейде до BluRay, після чого він буде доступний для потокового передавання на Prime Video завдяки угоді з Warner Bros. India. У США він був доступний для трансляції на каналі HBO Max з моменту випуску, і він повинен транслюватися ще 5 вересня.

Що стосується хронології, коли можна очікувати потрапляння потокових сервісів, які фактично стануть останнім кроком у її циклі випуску, сказати трохи важко. Чудова жінка 1984 з’явилася на Prime Video приблизно через п’ять місяців після її кінопрем’єри. Тенет зайняв близько трьох місяців. Отже, враховуючи ці терміни, The Suicide Squad може бути доступний для приготування на пару десь від трьох до п’яти місяців.

Загін самогубців вийде 16 вересня на Apple TV, BookMyShow Stream, Google Play Movies та YouTube Movies. Це буде коштувати від Rs. 500 – 920, залежно від платформи та того, чи орендуєте ви чи купуєте.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *