Дозволити або заборонити Minecraft, Mario Kart вдома? Як заборона Китаю розділити будинки США

Ролі Сміт Датвейлер складала білизну у своєму домі в штаті Огайо, її троє дітей грали у відеоігри Minecraft нагорі, коли вона почула історію NPR про нові правила в Китаї, які забороняють підліткам та дітям до 18 років грати у відеоігри більше трьох годин. тиждень.

‘О, це ідея’, – згадує Дутвейлер, який працює у зв’язках з громадськістю некомерційної організації. «Мій американський інстинкт: це своєрідне порушення прав, і ви не можете нам розповідати, що робити у наших власних будинках.

«З іншого боку, для дітей не так добре грати, як грають навіть мої діти. І я дійсно думаю, що було б набагато простіше вимкнути це, якби не просто сварилися з мамою, а насправді сказали: ‘Ну, поліція так сказала’.

Для Дютвейлера та багатьох сімей за межами Китаю новини про суворе соціальне втручання країни, які, як вважають регулятори, необхідні для припинення зростаючої залежності від того, що колись називалося ‘духовним опіумом’, підкреслюють виклик стримувати використання відеоігор у своїх власних будинків, особливо під час пандемії.

Китайський регулятор заявив, що нові правила є відповіддю на зростаючу стурбованість тим, що ігри впливають на фізичне та психічне здоров’я дітей.

Пол Морган, батько двох підлітків і професор штату Пенсильванія, який вивчає використання електронних пристроїв, бачить недоліки у забороні, одночасно визнаючи складність контролювати час дитячого екрану. ‘Ці електронні пристрої всюдисущі’, – сказав Морган. ‘Дітей важко відірвати від них’.

Однак Морган каже, що негативні асоціації з часом використання екрану особливо очевидні для важких користувачів, можливо, через витіснення таких видів діяльності, як фізичні вправи або сон. Заборона не стосується використання соціальних мереж, що вважається особливо шкідливим для дівчат. Деякі верстви населення, наприклад студенти -інваліди, можуть отримати вигоду від соціальної взаємодії, яку забезпечують відеоігри.

Шира Вайс, публіцист із технологічних клієнтів у Нью-Джерсі, включаючи компанію з відеоігор, бачить цінність у іграх, які допомагають підтримувати зв’язок її однояйцевих 12-річних синів зі своїми однолітками, але хоче краще обмежити, як часто вони грають. жорстокі ігри.

‘Я вважаю, що китайські правила хороші’, – сказав Вайс. ‘Ви все ще говорите’ Грайте у відеоігри ‘, але просто встановлюєте межі’. Вона додала, частково жартуючи: ‘Чи можуть вони прийти сюди і запровадити це обмеження для мого будинку?’

Майкл Гурал-Майелло, який працює над розвитком бізнесу в інженерній фірмі і має 11-річного сина, вважає, що батьки повинні регулювати використання відеоігор своїх дітей.

‘Я не думаю, що уряди дійсно мають місце розповідати батькам, як їхні діти повинні проводити свій час’, – сказав Гурал-Маєлло. «Китай загалом має гнилий рекорд у сфері технологій. Я б набагато більше хвилювався про те, що мій син користується програмами з Китаю, які збирають дані, ніж я про те, що він грає в Mario Kart ”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *