Найвищі ціни на криптовалюту на сьогодні: Polkadot, Ethereum, XRP збільшуються до 13%

Нью -Делі: кошик криптовалют у середу торгувався переважно вище, оскільки інвестори продовжували купувати після раунду консолідації. Шість із 10 кращих криптовалют торгувалися вище о 9.30 за IST.

Після безперервного бичачого бігу інвестори забронювали прибуток у Солані. З іншого боку, Polkadot здобув цілих 13 відсотків, тоді як Ethereum подорожчав на 6 відсотків.

Криза на світовому ринку криптовалют коливалася біля позначки в 2,10 трильйона доларів, збільшившись на відсоток порівняно з минулим днем. З іншого боку, загальний обсяг криптовалютного ринку злетів понад 19 відсотків до 127,36 млрд доларів.

‘Після незначної консолідації на початку тижня обсяги торгів зросли за останні 24 години. Це був день альткойнів, оскільки більшість альткойнів мали фантастичну сесію,-сказав Едул Патель, генеральний директор і співзасновник Mudrex.

Конгрес Сальвадору у вівторок схвалив закон про створення фонду на суму 150 мільйонів доларів для полегшення переходу з біткойна в долари США напередодні запланованого прийняття центральноамериканською країною криптовалюти як законного платіжного засобу наступного тижня.

Стартап тайської криптовалюти Zipmex залучив 41 мільйон доларів від п’ятого за величиною кредитора країни, Bank of Ayudhya Pcl, а також медіа-компаній, а також планує розширити пропозиції продуктів та свою базу користувачів.

Повернувшись додому, індійські банки знову дозволяють купувати біткойни та інші криптовалюти через свої канали, послаблюючи обмеження, які вони наклали на такі послуги.

BeyondLife.club, підприємство між Rhiti Entertainment та GuardianLink.io, у понеділок заявило, що мегазірка Болівуду Амітабх Баччан випустить свою колекцію NFT (Non-Fungible Token) на платформі.

Tech View від ZebPay Trade Desk
1inch був запущений у 2019 році з метою допомогти користувачам знайти найкращі ціни на активи на децентралізованих біржах. Сьогодні 1 -дюймова мережа – це набір децентралізованих протоколів з агрегатором DeFi та протоколом автоматизованого маркетингу або AMM.

У грудні минулого року компанія ‘1 дюйм’ представила свій маркер управління ‘1 дюйм’. 1 -дюймова мережа мала управлятися децентралізованою автономною організацією (DAO). Це дозволяє 1 -дюймовим користувачам голосувати за конкретні налаштування протоколу, що залучає користувачів, а також дає їм можливість сказати про розвиток активу, використовуючи модель (DAO).

Ринкова капіталізація та ранг: 550 млн доларів

1Inch торгується в зростаючій тенденції і зросла майже на 123% від свого нещодавнього дна – $ 1,618 до $ 3,622. Актив стикається з опором близько 4 доларів США (38,2% Рівень відновлення Фібоначчі), тоді як висхідна лінія тренда діє як підтримка активу.

Якщо ціни пробивають опір з хорошими обсягами, то ми можемо очікувати ще одного зростання до $ 5,5, а якщо ціни прорвуть висхідну лінію тренду на нижній стороні, то ми можемо очікувати падіння активу до наступного рівня підтримки, який становить $ 2,58

Основні рівні:

Підтримка: $ 2,58, $ 2,80,

Опір: $ 4, $ 5,5

Час у UTC, а щоденні часові рамки – з 12:00 до 12:00 за UTC

(Погляди та рекомендації, наведені в цьому розділі, належать власним аналітикам і не відображають поглядів ETMarkets.com. Будь ласка, зверніться до свого фінансового консультанта, перш ніж зайняти будь -яку позицію у зазначених активах).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *