Найвищі ціни на криптовалюту сьогодні: Solana, Cardano, Dogecoin збільшуються до 5%

Нью -Делі: Кошик з криптовалютою у понеділок торгувався неоднозначно, оскільки інвестори виявилися обережними після недавнього ралі цифрових токенів. Шість із 10 кращих криптовалют торгувалися вище о 9.30 за IST. Солана, нині восьма за величиною криптовалюта, очолила виграшів, додавши 5 відсотків.

Криза на світовому ринку криптовалют коливалася біля позначки 2,06 трлн доларів, зменшившись менше ніж на відсоток порівняно з минулим днем. Так само загальний обсяг криптовалютного ринку знизився більш ніж на 5 відсотків до 89,59 млрд доларів.

Шаран Найр, головний бізнес -директор CoinSwitch Kuber, заявила, що ринок викликав змішані настрої за останні 24 години. Поки ми бачили, як біткойн трохи впав, Солана виступив досить добре.

FOMO

Залишається живим і здоровим у світі криптовалют, причому менш відомі токени знову перемагають ефективність після останніх мітингів, які проводили лідери галузі Bitcoin та Ether.

Уряд Куби заявив, що визнає та регулюватиме криптовалюти для платежів на острові. Його центральний банк встановить правила щодо таких валют і визначить, як ліцензувати постачальників супутніх послуг на Кубі.

Найбільша японська брокерська компанія почала пропонувати передплату на розкішну італійську службу доставки їжі, де клієнти можуть використовувати жетони для купівлі та торгівлі стравами, коли їхня вартість змінюється.

Перший банкомат для криптовалют у Гондурасі відкрився цього тижня, коли прихильники біткойнів прагнули стимулювати попит на віртуальні активи після того, як сусідній Сальвадор став першою країною, яка встановила біткойн як законного платіжного засобу.

Tech View від Сіддхарта Менона, операційного директора WazirX

В даний час біткойн торгується близько до основного психологічного рівня – 50 000 доларів. На щоденних графіках, якщо ми пробиємося вище 50 000 доларів, основний опір буде бачити 61 000 доларів. У нас перша підтримка аж до 45 000 доларів, а другий рівень підтримки може становити 41 000 доларів.

Через трохи більше тижня біткойн стане законним платіжним засобом в Сальвадорі, і ми потенційно можемо побачити, що біткойн пробивається через основний психологічний рівень у 50 000 доларів.

Ефіріум

EIP-1559 Ethereum почав працювати 5 серпня (18 днів тому), і з того часу 1,27,541 Eth (407 млн ​​доларів) були вилучені з обігу. На щоденних графіках формується бичачий прапор, і прорив неминучий.

На щоденних графіках Ethereum торгується між підтримкою $ 2,966 і опором $ 3,323. Ефір виглядає сильним проти біткойна, і найближчими тижнями очікується рух вгору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *