TRAI рекомендує 2 Мбіт / с як мінімальну швидкість широкосмугового доступу, просить уряд сплачувати 50 відсотків щомісячних платежів за сільські з’єднання

Орган регулювання телекомунікацій Індії (TRAI) опублікував ряд рекомендацій щодо покращення широкосмугового з’єднання в країні, і одна з ключових пропозицій – встановлення мінімальної швидкості завантаження широкосмугового з’єднання на 2 Мбіт / с. Це в чотири рази більше, ніж існуюча мінімальна швидкість широкосмугового доступу (512 Кбіт / с), яку регулятор запровадив у 2014 році як оновлення до попередньої швидкості 256 Кбіт / с. TRAI також рекомендує уряду прискорити розгортання широкосмугової мережі фіксованого зв’язку в сільській місцевості шляхом відшкодування 50 відсотків щомісячних абонентських платежів.

У документі на 301 сторінку його рекомендації щодо збільшення проникнення широкосмугового доступу в країну. Регулятор зауважив, що на основі даних, отриманих від зацікавлених сторін, та його внутрішнього аналізу, він виявив, що існуюча швидкість 512 Кбіт / с ‘недостатня для доступу навіть до деяких основних програм’, і виявив, що мінімальний поріг має бути 2 Мбіт / с.

‘Широкосмуговий зв’язок – це з’єднання для передачі даних, яке може підтримувати інтерактивні послуги, включаючи доступ до Інтернету, і має можливість мінімальної швидкості завантаження 2 Мбіт / с для окремого абонента з точки присутності (POP) постачальника послуг, який має намір надавати широкосмугові послуги’, Про це йдеться у рекомендаціях TRAI.

Регулятор також розглянув категоризацію послуг фіксованого широкосмугового доступу на основі швидкості завантаження, подібної до того, чого дотримувалися у Великобританії та Європі. Було запропоновано класифіковані широкосмугові з’єднання класифікувати на три різні категорії-‘Основні широкосмугові’ для з’єднань зі швидкістю завантаження між 2–50 Мбіт / с, „Швидкий широкосмуговий зв’язок” із 50–300 Мбіт / с та „Супершвидкісний широкосмуговий зв’язок” зі швидкістю завантаження понад 300 Мбіт / с. .

Поряд із рекомендуванням мінімальної швидкості та категорій на основі швидкості завантаження, TRAI у своєму документі зачіпає необхідність збільшення проникнення широкосмугового зв’язку з фіксованою лінією в країну. У ньому йдеться, що лише 9,1 відсотка індійських домогосподарств мають фіксовану широкосмугову мережу, тоді як більшість жителів має єдине джерело доступу до Інтернету мобільну широкосмугову мережу.

Щоб покращити проникнення в Інтернет, TRAI рекомендує стимулювати інвестиції у зв’язок останньої милі для широкосмугового зв’язку з фіксованою лінією та схему субсидування відсотків для спроможних операторів, що надають дротове з’єднання з Інтернетом. Регулятор також закликав уряд створити національний портал для дозволів на право проїзду (RoW) для укладання волокон та встановлення башт.

TRAI також попросила уряд субсидувати доступ до Інтернету через широкосмуговий доступ для сільського населення за допомогою пілотної схеми прямої передачі вигоди (DBT). У рамках пілотного проекту регулятор сказав, що уряд має розглянути можливість відшкодування 50 відсотків щомісячної плати за широкосмуговий доступ до фіксованої лінії не більше ніж Rs. 200 на місяць. Він також зазначив, що відшкодування може бути оброблено через e-RUPI, який Національна платіжна корпорація Індії (NPCI) випустила минулого місяця.

Крім того, TRAI рекомендує уряду прискорити проведення аукціонів доступного середньодіапазонного спектру радіочастот від 3300 МГц до 3600 МГц та виділити спектр міліметрової хвилі (ммWave) для підвищення швидкості мобільного широкосмугового доступу в країні. Він також запропонував уряду створити центрально спонсоровану схему (CSS) для стимулювання держав та союзних територій до реформування РВ.

Важливо відзначити, що рекомендації TRAI не є обов’язковими для постачальників послуг. Однак уряд може розглянути їх та внести зміни до відповідних законів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *