Трамп повідомив про свою участь у дебатах з Байденом, але вважає їх умови несправедливими

Зміни правил проведення других дебатів відбулися після жорсткого першого раунду, під час якого Трамп часто переривав колишнього віце-президента


The New York Times


Президент Дональд Трамп заявив про свою участь у дебатах з колишнім віце-президентом Джо Байденом, незважаючи на те, що вважає умови участі несправедливими. Про це пише Reuters.

“Я буду брати участь, я просто вважаю, що це дуже несправедливо”, – сказав Трамп репортерам.

Чинний глава Білого дому зазначив, що вважає несправедливою зміну теми і заявив про упередженість ведучого майбутніх дебатів.

Новини за темою: Що ближче до виборів, то агресивнішим стає Трамп

Нагадаємо, наступний раунд дебатів призначений на 22 жовтня о 21:00 за східним часом в Нешвіллі, пише CNBC. Модератором буде Крістен Велкер. Тривалість дебатів складе 90 хвилин, на кожну з шести тем відведено 15 хвилин.

Модератор вибрав наступні теми для дебатів: боротьба з Covid-19, американські сім’ї, гонка в Америці, зміна клімату, національна безпека, лідерство

Кожному з двох кандидатів даватимуться дві хвилини на кожну з тем дебатів, під час яких мікрофон його опонента буде відключений.

Новини за темою: Американські інвестори роблять ставку на Трампа-президента

Зміни були внесені після перших жорстоких дебатів наприкінці вересня, в ході яких Трамп часто переривав колишнього віце-президента і часом сперечався з модератором Fox News Крісом Уоллесом.

Нагадаємо, що Дональд Трамп і кандидат від Демократичної партії Джо Байден 29 вересня провели перший раунд публічних дебатів перед виборами глави держави. У зв’язку з діагностикою у Дональда Трампа covid-19 другий раунд дебатів повинен був відбутися в онлайн-режимі, проте чинний президент США відмовився від такого проведення дебатів.

Джерело