Трамп вирушив лікувати свій Covid-19 до військової лікарні в Меріленді

За рекомендацією свого лікаря і медичних експертів, президент США проведе карантин в установі міста Бетесда, і в найближчі кілька днів він працюватиме у президентських офісах в цьому місці


© AP Photo

Президент США Дональд Трамп, у якого поряд з його дружиною Меланією в п’ятницю був діагностований коронавірус, вирушив лікуватися до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда у місті Бетесда, штат Меріленд, неподалік від штаб-квартири Національних інститутів здоров’я. Про це стало відомо із заяви прес-секретаря Білого дому Кейлі МакЕнані, передає The Wall street Journal.

За словами прес-секретаря Білого дому, Трамп проведе карантин в установі Бетесда, за рекомендацією свого лікаря і медичних експертів, і в найближчі кілька днів він працюватиме з президентських офісів в цьому місці.

Макінані сказала, що симптоми у президента були легкими, і цей крок був зроблений з надмірної обережності.

Раніше в п’ятницю лікар Білого дому Шон Конлі сказав, що президент втомився, а перша леді Меланія Трамп, у якої також був позитивний результат на Covid-19, страждала на легкий кашель і головний біль.

Нагадаємо, у п’ятницю вранці президент США Дональд Трамп заявив, що він і його подружжя Меланія інфікувалися коронавірусом.

Перед цим стало відомо, що Трамп і Меланія пішли на карантин після того, як у помічниці глави Білого дому Хоуп Хікс виявили Covid-19.

Джерело