Транспортування в Україну ліків від коронавіурсу “Ремдесівір” вже почалося, – Ляшко

За словами головного санлікаря, препарат закуплений державним підприємством “Медичні закупівлі України”, він з’явиться в країні найближчим часом з’явиться

Віктор Ляшко
З відкритих джерел

Україна вже закупила препарат для лікування коронавірусу “Ремдесівір”, і його транспортування в країну вже почалися. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України, головний санітарний лікар Віктор Ляшко в інтерв’ю “Радіо Свобода“.  

“Він закуплений державним підприємством “Медичні закупівлі України”. І зараз він транспортується на територію України, тому найближчим часом з’явиться”, – зазначив Ляшко.

За його словами, дані ліки першими продемонстрували здатність зменшувати тривалість перебування людини на стаціонарному лікуванні, а також кількістість летальних випадкув.

Нагадаємо, минулого тижня міністр охорони Здоров’я Максим Степанов повідомив, що антикоронавірусний препарат “Ремдесівір” надійде до областей до кінця поточного тижня.

Як відомо, у вересні Кабмін виділив кошти на закупівлю противірусного препарату ” Ремдесівір” для лікування коронавірусу.

Разом з тим, проміжне дослідження Solidarity Therapeutics Trial, координоване Всесвітньою організацією охорони здоров’я, встановило, препарати “Ремдесівір”, “Гідроксихлорохін”, “Лопінавір/Ритонавір” і “Інтерферон” справили незначний вплив або не мали жодного впливу на 28-денну смертність або внутрішньолікарняний перебіг COVID-19 серед госпіталізованих пацієнтів.

Джерело