Twitch подає до суду на двох нібито нападників ненависті

Беручи законний шлях проти мови ворожнечі на платформі, Twitch судиться з двома особами, які нібито брали участь у створенні та сприянні рейдам ненависті проти кількох авторів.

Twitch завжди страждав від токсичних чатів-а саме, коментарів, які нападають на маргіналізованих творців за їх расою, статтю чи сексуальністю,-але останнім часом така активність переросла у ‘набіги ненависті’. Зловмисники рейдів ненависті часто використовують ботів, щоб переповнювати чат шкідливими словами, зазвичай швидкістю, що перевищує здатність стримерів модерувати чат.

Twitch визнав проблему рейду на ґрунті ненависті-у поєднанні з кампаніями стримерів Twitch, які просили компанію зробити більше щодо рейдів на ґрунті ненависті-і пообіцяв, що шукає шляхи вирішення. Тепер у позові, поданому 9 вересня, Twitch назвав Cruzzcontrol та Creatineoverdose двома особами, які створили ботів та розпочали численні рейди ненависті проти расових меншин та представників ЛГБТК+ спільноти.

Компанія стверджувала, що ‘вжила швидких заходів щодо Підсудних, зупинивши та врешті-решт назавжди заборонивши відомі акаунти Twitch’. Обидві особи, однак, продовжували створювати нові облікові записи та змінювали свій ‘код рейду ненависті’, щоб уникнути виявлення та призупинення.

Таким чином, позов є спробою покласти остаточний край участі відповідачів та створити рейди на ґрунті ненависті. Twitch вважає, що Cruzzcontrol проживає в Нідерландах, а передозування креатину наразі живе в Австрії. Справжні імена обох осіб наразі невідомі.

Стрімери Twitch були незадоволені, здавалося б, повільною реакцією платформи на напливи ненависті. 1 вересня стримери Twitch звернулися до платформи з проханням розв’язувати проблеми та організували цілоденний бойкот Twitch під назвою #ADayoffTwitch, щоб тиснути на компанію, щоб вона зробила більше щодо напливу ненависті. Кампанія стала продовженням #TwitchDoBetter, який також закликав Twitch запропонувати інструменти для маргіналізованих творців для захисту від бомбардування мовою ворожнечі. Twitch відреагував на кампанії у Twitter та пообіцяв, що він активно намагається запобігти набігам ненависті шляхом ‘оновлення фільтра заборонених слів на всій території сайту’ та постійного видалення виявлених ботів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *