Twitter дозволить передавати твіти голосом

Соціальні мережі активно розширюють можливості користувачів, у спробі залучити все більше клієнтів у новому світі з суворою самоізоляцією та соціальною дистанцією. Конкуренція змушує компанії впроваджувати все нові й нові можливості, що полегшують спілкування між користувачами. На офіційній сторінці Twitter повідомляється, що відтепер користувачі зможуть створювати голосові твіти.

Тривалість звукові повідомлення в Twitter можна складати не більше 140 секунд, що розширить можливості користувачів, яким недостатньо 240 текстових знаків, доступних при складанні текстових постів. Крім того, голосове повідомлення полегшить спілкування людям з обмеженими можливостями.

Тестовий режим запущений поки тільки для користувачів, що працюють на пристроях під управлінням iOS. Коли функція буде впроваджена для Android пристроїв, не повідомляється. Щоб відіслати аудіотвіт, варто лише натиснути на кнопку створення нового повідомлення, а потім на кнопку «запис». Зараз голосовий твіт можна створити тільки в основному посланні, ретвіти та коментувати пости за допомогою голосу не можна.