Twitter запускає безпечний режим для блокування облікових записів за шкідливі слова протягом 7 днів

Twitter запустить функцію безпеки, яка дозволить користувачам тимчасово блокувати облікові записи протягом семи днів за використання шкідливої ​​мови або надсилання непроханих відповідей, повідомила в середу платформа соціальних мереж.

Після ввімкнення безпечного режиму системи Twitter перевірятимуть вміст твіту, щоб оцінити ймовірність негативної взаємодії та стосунки між автором та респондентом.

Рахунки, з якими часто взаємодіють, не будуть автоматично заблоковані, заявили в компанії, оскільки враховують існуючі відносини.

Раніше Twitter вжив декількох кроків для усунення утисків на своєму сайті, які часто трапляються у небажаних відповідях, націлених на жінок та меншини.

‘Ми хочемо, щоб люди у Twitter насолоджувалися здоровими розмовами, тому ми обмежуємо надмірні та небажані взаємодії, які можуть перервати ці розмови’, – заявили в компанії.

Безпечний режим можна ввімкнути в налаштуваннях і він буде доступний невеликій групі зворотного зв’язку на iOS, Android та Twitter.com, починаючи з облікових записів, у яких увімкнено налаштування англійської мови.

Twitter також представив у середу на своїй платформі соціальних медіа функцію Super Follows, яка дозволила б творцям генерувати щомісячний дохід, обмінюючись зі своїми підписниками вмістом, призначеним лише для передплатників.

Люди в США та Канаді, які використовують iOS, можуть дуже стежити за певною групою людей у ​​США, додала компанія, додавши, що ця функція буде поширена для людей, які використовують iOS у всьому світі протягом наступних кількох тижнів.

Творці можуть встановлювати щомісячну передплату в розмірі 2,99 дол. США (приблизно 220 рупій), 4,99 доларів (приблизно 360 рупій) або 9,99 доларів (приблизно 730 рупій) на місяць, щоб заробляти бонус, закулісний вміст для своїх найбільш залучених послідовників за допомогою цієї функції. , Повідомив Twitter.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *