Twitter може дозволити вам отримувати чайові в біткойнах та ефіріумах через Tip Jar

Нью -Делі: Криптовалюти незабаром можуть стати частиною вашого профілю у Twitter. Сайт для мікроблогів працює над планом, який дозволить користувачам додавати адреси біткойнів та ефіріумів до своїх профілів, щоб отримувати поради щодо криптовалют.

Функція Twitter Jar Tip Jar незабаром може мати варіант для криптовалют. Італійський розробник на ім’я Алессандро Палуцці поділився скріншотами того, як ця функція буде виглядати після запуску.

У своєму твіті Палуцці сказав: ‘Twitter працює над тим, щоб дозволити вам додати адресу свого біткойна та Ethereum до свого профілю, щоб отримувати поради через функцію Tip Jar’. Twitter анонсував оновлення функції Tip Jar на початку цього року.

За допомогою скріншоту Палуцці намагався показати, як користувачі отримуватимуть повідомлення про можливість отримувати поради через веб -сайт соціальних мереж.

Згідно зі скріншотом, Twitter Tip Jar буде використовувати мережу Lightning, щоб дозволити користувачам збирати свої платежі за біткойни. Користувачі зможуть збирати поради як у біткойнах, так і в ефіріумі, пропонується інший знімок екрана.

Twitter використовує послуги Strike для оплати біткойнами.

Керівник продукту Twitter Кайвон Бейкпур підтвердила висновки Палуцці і заявила, що компанія працює над цією функцією. Бейкпур ретвітнув початковий твіт Палуцці з «швидким» смайликом, натякнувши, що ця функція може з’явитися незабаром на платформі.

Успішний запуск цієї функції криптовалюти ознаменує останнє поповнення Twitter у серії кроків, покликаних допомогти творцям на платформі знайти джерело доходу.

Однак поки незрозуміло, коли веб-сайт для мікроблогів планує впровадити свою останню функцію. Спочатку він може бути розгорнутий для користувачів з обмеженою географією, оскільки Twitter також робив це раніше.

Остання розробка підкреслює зростаюче захоплення криптовалютами як способом оплати або обміну вартості. Цифровий токен біткойна numero uno зараз торгується близько 51 000 доларів, тоді як Ethereum – лише 4 000 доларів.

Після того, як функція Tip Jar буде налаштована у профілі, послідовники користувача можуть підтримати їх, надіславши підказки. Twitter також оголосив, що функція Tip Jar буде доступна на кількох індійських мовах, включаючи хінді, гуджараті, бенгальську, каннаду, маратхі та тамільську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *