Ти проти кого преш?! Кацман розповів, як звільнили голову Черкаської ОДА за критику влади через підвищення тарифів

Губернатора Черкаської області Сергія Сергійчука звільнили за те, що на сесії облради він наважився критикувати владу, яка підвищує тарифи на опалення та електроенергію. Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу NEWSONE.

“Було засідання Черкаської облради. Там виступав губернатор області Сергій Сергійчук. Його обрали з лав Слуг народу. На засіданні він виступив з досить емоційною промовою і сказав слова критики на адресу уряду, наших керівників. Очевидно, відчувши настрій своїх громадян, він виступив проти підвищення тарифів на опалення та електроенергію”, – розповів він.

За його словами, в цей же день Сергійчука викликали в офіс президента, де один з дуже високих чиновників, дуже медійна і розкручена людина сказала йому “Ти проти кого преш? Давай пиши заяву і йди собі з Богом”. Той написав заяву і був звільнений з посади губернатора.

“Ось як відбувається навіть всередині слуг народу. Навіть всередині влади вже виникає опір цьому злочинному руху, наступу на права рядових платників податків”, – додав Кацман.

Як писав Абзац, президент Володимир Зеленський 29 грудня підписав указ № 602/2020 про звільнення Сергія Сергійчука з посади губернатора Черкаської області. Свої іншим указом Зеленський призначив на цю посаду Віктора Гусака.