Тихановська вважає ймовірним переобрання президії Координаційної ради Білорусі

Як відомо, сьогодні в Білорусі на волі залишається лише один член президії Координаційної ради – Світлана АлексієвичReuters

У зв’язку з тим, що більшість членів президії Координаційної ради Білорусі залишили країну або були заарештовані, до її складу можуть бути обрані нові люди. Таку думку висловила колишній кандидат у президенти Білорусі і лідер опозиції Світлана Тихановська в інтерв’ю Tut.by.

Мало хто залишився на волі з президії, але ніхто не подає заявок про вихід з членів Координаційної ради. Ми обговорюємо, як будемо працювати далі. Можливо, буде обрано нову президію”, – зазначила Тихановська.

Вона не виключає, що протестувальники могли трохи втомитися, але боротьбу з владою в Білорусі припиняти не мають наміру. Протести можуть набути нивих форм, і це вже відбувається. Однак зараз більшість виходить на мітинги, оскільки обурені тортурами. Звірства влади по відношенню до демонстрантів ще більше розлютили людей, переконали їх у тому, що потрібно з цим боротися, наголосила Тихановська.

Як відомо, сьогодні в Білорусі на волі залишається лише один член президії Координаційної ради – Світлана Алексієвич.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі перестала виходити на зв’язок соратницьа лідера білоруської опозиції Світлани Тихановської – Антоніна Коновалова.

Вранці 8 вересня стало відомо, що члени Координаційної ради Антон Родненков та Іван Кравцов поїхали в Україну. Марію Колеснікову затримали на кордоні. У прикордонному комітеті Білорусі підтвердили інформацію про затримання Колеснікової.

Білорусь також залишили член президії Координаційної ради Ольга Ковалькова і екс-кандидат на пост президента республіки Валерій Цепкало. 15 серпня Цепкало повідомив, що в Білорусі на нього заведено кримінальну справу, пізніше його оголосили в міждержавний розшук. Член президії Координаційної ради Павло Латушко також вирішив виїхати з країни, пояснивши своє рішення тиском на нього з боку Комітету державної безпеки.

Джерело