У Бангладеші затонув пором з 50 пасажирами на борту – багато загиблих (ФОТО)

У неділю, 4 квітня, на річці Шіталакшья в Бангладеш, вантажне судно зіткнулося з поромом з десятками пасажирів.Не менше 5 осіб загинули. Про це пише DW.

Фото: Bangla Tribune

11 осіб було витягнуто з води живими, повідомила представниця округу Нараянгандж. Деякі пасажири могли самостійно дістатися до берега.Рятувальна операція ускладнена негодою.

Фото: Bangla Tribune

Двопалубний пором, на борту якого перебували понад 50 осіб, прямував з міста Нараянгандж. Пором був переповнений, зазначив місцевий поліцейський інспектор. За його словами, багато пасажирів поспішали покинути місто через введення з 5 квітня жорсткого тижневого локдауну із-за COVID-19.

Нещасні випадки за участю поромів не рідкість в Народній Республіці, де цим видом транспорту користуються мільйони людей. Однак в останні роки число таких епізодів зменшилося, оскільки влада посилила відповідальність за використання судів у непридатному до плавання стані.

Фото: Bangla Tribune

Нагадаємо, у Росії 30 березня в ході випробувань нахилився і перекинувся риболовецький траулер “Скорпіон”. Загинуло двоє людей.

Джерело