У Бельгії на 3D-принтері надрукували заміну апарату ШВЛ (ФОТО)

Читати новину: Російською

Медичну маску, яка може замінити апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), розробили у Бельгії. Цікаво, що винахід надруковано на 3D-принтері, повідомляє Абзац із посиланням на Business Insider.

Як зазначається, киснева 3D-маска була розроблена бельгійською компанією Materialise. Розробники зазначили, що цей винахід може допомогти зменшити час, протягом якого пацієнт підключений до апарату ШВЛ.

“3D-друкований шматок – це з’єднувач, який підключається до масок, які вже використовуються в більшості лікарень для подачі кисню в легені без використання механічної вентиляції”, – йдеться у матеріалі.

Наразі киснева маска проходить процес тестування, а у компанії очікують на відповідні дозволи від регуляторів у США та Європі. Зокерма, у Materialise наголосили, що якщо все піде за планом, то у квітні маски зможуть з’явитися у лікарнях для допомоги у боротьбі з коронавірусом.

Нагадаємо, станом на 15 квітня в Україні 3764 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 108 летальних, 143 пацієнти одужали.