У Білорусі “кіберпартизани” зламали сайт торгово-промислової палати

Хакери розмістили повідомлення на офіційному сайтіЗ відкритих джерел

У Білорусі сьогодні перестали працювати сайти торгово-промислової палати та громадського об’єднання “Біла Русь”, передає “Радые Свабода“.

Перед цим в соціальних мережах з’явився скріншот головної сторінки сайту BGPP із закликом “білоруських кіберпартизан”.

Хакери розмістили повідомлення на офіційному сайті торгово-промислової палати.

Новини за темою: У Білорусі стався вибух на фабриці

“Ми-кібер-партизани Білорусі. Ми, як і наші сміливі предки, почали свою партизанську війну… закликаємо всіх білорусів, незалежно від статі і віку, релігії та професії, приєднатися до боротьби. Наших друзів і рідних вбивають, катують і гвалтують. Нікому не вийде відсидітися осторонь… Живе Білорусь!”,- йдеться в повідомленні.У Білорусі “кіберпартизани” зламали сайт торгово-промислової палати


Скріншот відеоУ Білорусі “кіберпартизани” зламали сайт торгово-промислової палати


Скріншот відео

Нагадаємо, раніше хакери зламали офіційні сайти управделами Лукашенка, МВС і Академії МВС. Хакер додали Олександра Лукашенка і міністра внутрішніх справ Юрія Караєва до списку розшукуваних осіб.

Новини за темою: Україна координуватиме з міжнародними партнерами питання санкцій проти Білорусі, – Кулеба

У Білорусі проходять масові протести проти результатів виборів президента, які відбулися 9 серпня. Силовики проводять затримання мітингувальників, а також лідерів опозиції. Євросоюз вимагає від президента Олександра Лукашенка звільнити затриманих і дотримуватися права громадян на мирний протест. За час мітингів загинули люди. Про точну їх кількість невідомо, за неофіційними даними – більше як п’ять.

Через масові порушення прав громадян, а також невизнання результатів виборів ЄС вирішив увести санкції проти Білорусі.

Джерело