У Білорусі кілька десятків тисяч людей вийшли на” Марш справедливості”, силовики стягнули спецтехніку

Очевидці повідомляють про велику кількість військових вантажівок, автозаків і водометів


TUT.BY

У Білорусі 20 вересня в різних містах почався опозиційний “Марш справедливості”. У центр Мінська до Верховного суду і резиденції президента Олександра Лукашенка стягнули багато спецтехніки, а силовики перекрили дороги, повідомляє TUT.by.

“Почався марш справедливості”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що вже на “Марш справедливості” вийшло кілька десятків тисяч людей.

У центр Мінська до Верховного суду і резиденції президента Олександра Лукашенка стягнули багато спецтехніки, а силовики перекрили дороги. Крім того, очевидці повідомляють про велику кількість військових вантажівок, автозаків і водометів.

Ряд станцій метро закриті на вхід і вихід. Мінський метрополітен повідомляє, що це зроблено для забезпечення безпеки пасажирів.

Крім того, як передає видання, в деяких містах вже почалися затримання.

Раніше повідомлялося, що в Мінську в суботу пройшов черговий “Жіночий марш” на знак протесту проти чинної влади. Під час акцій протесту затримали близько 400 осіб.

Нагадаємо, в Білорусі тривають масові протести проти результатів виборів президента, які відбулися 9 серпня. Силовики проводять затримання мітингувальників, а також лідерів опозиції. Євросоюз вимагає від президента Олександра Лукашенка звільнити затриманих і дотримуватися прав громадян на мирний протест. За час мітингів загинули люди. Щодо точної їх кількості невідомо.

Джерело