У Білорусі силовики затримали загін “лісових партизан” і ще одного члена Координаційної ради

Групу партизанів затримали під Могильовом – у них виявили біло-червоно-білий прапор, формене обмундирування з шевронами “Пагоня” і українською символікою; про обставини арешту Костянтина Титова поки нічого не відомо


Загін “лісових партизан”, затриманих під Могильовом
РБК

У Білорусі міліція в лісі під Могильовом затримала загін “лісових партизан”, які готувалися до вуличних боїв і захоплення будівель. Про це йдеться в повідомленні МВС Білорусі в Telegram.

“Співробітниками 11-го управління (по Могильовській області) по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією за силової підтримки ОМОН УВС 13 вересня під час чергового тренування затримано шість активних учасників групи. У групі були біло-червоно-білий прапор, формене обмундирування з шевронами “Пагоня” і українською символікою, балаклави, бронежилети, страйкбольна і пневматична зброя, сигнальний пістолет, ножі і радіостанції”, – заявило білоруське МВС.

Лідер згаданої групи в соціальних мережах створив спільноту “Партизани Могильова”, куди входили 64 користувача. Учасники групи збиралися в покинутому приміщенні в лісі під Могилевом, де відпрацьовували тактику ведення вуличних боїв, захоплення приміщень, штурмового альпінізму і ведення бойових дій в лісі.

Пізніше портал Tut.by, з посиланням на прес-службу штабу Віктора Бабарико повідомив про затримання представника Координаційної ради Костянтина Титова. Обставини його затримання невідомі.

Нагадаємо, зараз за гратами перебувають більшість членів президії Координаційної ради. Ще частина вимушено виїхала з країни. На волі в Білорусі знаходиться тільки нобелівський лауреат Світлана Алексієвич.

Джерело