У Британії виявили старовинне кільце із золотою печаткою – зберігає велику таємницю: фото

У Британії виявили кільце з золотою печаткою 400-річної давності.

Про це повідомляє Daily Mail.

Кільце знайшов 64-річний торговець рибою, який займається пошуком металу, на території маєтку Castern Hall, внесеного в список пам’ятників архітектури II категорії. Чоловік вважав за краще залишитися невідомим.

Знахідка датується приблизно 1600-1650 роками. На золотому кільці є блакитний камінь і вирізані ініціали GL. Також на ньому зображені три свічки. За даними експертів, його власником був Джеффрі Ло зі знатної родини, який помер в 1637 році. Відомо, що після смерті між його родичами зав’язалася боротьба за спадок. Тому кільце могли закопати для вирішення спору.

“Ми підозрюємо, що кільце могло бути закопано навмисно, оскільки воно було виявлено захованим під великим круглим каменем, що зробило його заритим скарбом, а не кільцем, яке просто впало з чийогось пальця”, – сказав Адам Стейплс, оцінювач компанії Hansons.

Кільце велике навіть для чоловічого великого пальця. Можливо, його насолити поверх рукавички.

Знахідку виставлять на аукціон. Її оцінили у 35-42 тисячі доларів.

Як повідомляв “Апостроф”, в Польщі знайшли великий горщик з монетами, датованими початком 12-го століття. Також в знахідці містилися чотири кільця, одне з яких – кільце, яке могло належати дружині силезского принца Петра Влостовіча і дочки київського князя Святополка II Марії.

Джерело