У грі AEW буде представлена ​​легенда пізньої боротьби Оуен Харт

Майбутня відеогра AEW буде представляти покійного Оуена Харта як ігрового персонажа. Оуен був молодшим братом канадського борця Брета ‘Хітмена’ Харта (разом з іншими відомими членами сімейства борців Харта) і мав пам’ятний біг у WWF (Всесвітня федерація боротьби, нині відома як WWE), поки його життя та кар’єра не були трагічно скоротився через нещасний випадок під час події ‘Оплата за перегляд’ у 1999 році.

Під його особою у блакитному пижамі в масках Оуен мав проїхатися на зіплайні до кільця для свого матчу тієї ночі – тільки щоб він відчепився, в результаті чого Оуен впав на 78 футів нижче під землю. Пізно тієї ж ночі він був оголошений мертвим, на щастя його друзів, коханих та шанувальників по всьому світу. Сім’я Оуена Харта вважала WWE юридично відповідальною за трагедію, а вдова Оуена відмовилася дозволити компанії отримувати прибуток від імені Оуена чи запровадити його до Зали слави. Як наслідок, сам Оуен не з’являвся у відеоіграх, що мають ліцензію WWE, з часів WWF Attitude 1999 року, яка була випущена через кілька коротких місяців після його смерті та містить присвяту йому під час завантаження гри. Оуен був включений у «Легенди боротьби» від Acclaim та його подальшу розгортання 2004 року: «Легенди боротьби», але відтоді пізня легенда ще не з’явилася у жодній боротьбі.

За даними Video Games Chronicle, це зміниться у майбутній боротьбі AEW, оскільки компанія уклала рекламну угоду з Фондом Оуена Харта – некомерційною благодійною організацією, розпочатою сім’єю Оуена через рік після його смерті. Це дозволить AEW випустити лінійку товарів, присвячену Оуену, а також представити його як ігрового персонажа в майбутній грі AEW та провести спеціальний турнір на ринг на його честь.

AEW оголосила, що буде працювати над відповіддю на 2K-ігри WWE минулого листопада. Для свого проекту професійна боротьба залучила колишнього розробника ігор WWE Yuke’s Co., а також відомого директора WWF No Mercy та Def Jam Vendetta Хідеюкі Івасіту. Протягом кількох місяців з того часу поступово з’являється більше деталей, коли нещодавній відеоролик про геймплей AEW демонструє швидкісні дії в стилі аркади, які вражають старі назви WWE N64 та оригінальної епохи PlayStation. У грі AEW також буде представлена ​​повноцінна історія кампанії, багатокористувацька гра в Інтернеті та поглиблені параметри персоналізації.

Оуен Харт був улюблений його співробітниками у WWF та шанувальниками боротьби, і його смерть значною мірою розцінюється як одна з найбільших трагедій боротьби. Таким чином, його включення до майбутньої відеогри AEW-це теплий спосіб зберегти його спадщину, особливо тому, що його поява в грі отримала повне благословення від його родини та друзів. Гравці зможуть вийти на ринг як покійний Оуен Сердце, коли, як очікується, наступного року почнеться перше подорож AEW у світ ігрових консолей з трійкою A.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *