У Харкові посилять карантин: що буде під забороною з 10 квітня

У той час, як в Україні ослабили карантин в “червоних” зонах, в Харкові з 10 квітня посилять карантинні обмеження. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Зокрема, в місті введуть обмеження на роботу закладів харчування, непродовольчих магазинів та посилять контроль на продовольчих ринках.

“Розуміючи ситуацію, яка сьогодні у нас відбувається, ми приймемо рішення про те, що, починаючи з суботи, ми введемо жорсткіші заходи по карантину. В чому вони полягатимуть? … Ми обмежимо режим роботи ресторанів, барів, кафе – до 20:00 вони будуть працювати. Переважно робота повинна бути на літніх верандах і майданчиках“, – сказав Терехов.

Читайте також: Ексголова Вінницької ОДА помер після щеплення від COVID-19: близькі розкрили подробиці

Він додав, що також буде посилено контроль за роботою продовольчих ринків щодо дотримання масочного режиму і соціальної дистанції. Непродовольчі магазини будуть працювати до 20:00.

Роботу громадського транспорту не обмежуватимуть, також працюватимуть дитячі садочки. 1-4 класи продовжать навчання в школах.

Як писав Абзац, станом на 7 квітня загальна кількість випадків інфікування коронавірусом в Україні досягла 1 784 579, добовий приріст склав 15 415, що на 2139 випадків більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стала рекордна кількість осіб – 481.