У КШЕ розповіли, які країни найкраще боролися з коронавірусом

За даними експертів Київської школи економіки з коронавірусом найкраще боролися країни Океанії та Азії


З відкритих джерел

Країни Океанії та Азії перебувають в числі тих, де боротьба з коронавірусом була найефективнішою. Цим країнам вдалося досягти найменшою кількості летальних випадків від коронавірусу. Про це заявив керівник Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Павло Ковтонюк

Слід зазначити, що найгірші показники за кількістю летальних випадків у Європі, Північній та Південній Америці. 

Світовими лідерами у боротьбі з коронавірусом, що мінімізувало людські втрати стали Тайвань, В’єтнам, Таїланд, Попуа-Нова Гвінея та Китай. За весь час пандемії кількість померлих від коронавірусу у Тайвані та Попуа-Новій Гвінеї не перевищує 10 людей. 

Експерти переконані, що досягти таких результатів вдалося за допомогою швидкої реакції уряду: запровадження обов’язкового маскового режиму та заборона на вивезення масок, жорсткі обмеження та контроль на пунктах пропуску, карантин для всіх, хто приїжджає з-за кордону, а також добре організований спосіб тестування та відстежування контактних осіб. 

До європейський країн з найгіршими показниками летальності віднесли Бельгію, Італію та Словенію. Тоді як вдало з коронавірусом боролися у Норвегії – 436 летальних випадків від початку пандемії, Ісландії – 29, Фінляндії – 561, Кіпрі – 131 та Естонії – 244.

Слід зазначити, що Україна посідає 19 місце серед європейських країн у рейтингу летальності від коронавірусу. 

Нагадаємо, в Україні протягом останньої доби виявили 5 334 нові випадки інфікування коронавірусом. Всього від початку пандемії у країні на Covid-19 захворіли 1 083 585 осіб, 747 408 (+13 850 протягом доби) – одужали, 19 129 (+202) – померли.

Джерело