У курячих крильцях з Польщі виявили сальмонелу


Фото з відкритих джерел

В імпортованих з Польщі в Україну і Королівство Данія курячих крильцях виявили сальмонелу. Про це заявила Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів на своїй сторінці у Facebook Facebook

Зокрема, заявили про виявлення Salmonella (presence/25g) в курячий крильцях, що експортувавши з Польщі (виробник: Wipasz Spolka Akcyjna, Olsztyn) в Королівство Данія (трейдер\брокер: Nowaco A / S, Aalborg) і в Україну (одержувач ТОВ “Агропобутсервіс, вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівський обл., 80371).

Новини за темою: Одна з африканських країн хоче постачати до України м’ясо крокодилів

“Повідомлення отримане через систему швидкого оповіщення про харчових продуктів і кормів RASFF від 8 січня 2021 №2021.5963-fup 3. Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою з Республіки Польща (трейдер / брокер: Nowaco A / S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку в ТОВ “Агропобутсервіс”, – йдеться в повідомленні. 

Повідомляється, що ці харчові продукти повинні бути вилучені з обігу.

“У термін не більше двох робочих днів оператор ринку повинен письмово проінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з цим харчовим продуктом”, – зазначає держорган. 

Джерело

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.