У Києві люди рвуться за спецпропусками на транспорт: відео

На тлі карантину в Києві, який був посилений через зростання числа хворих COVID-19, під Департаментом КМДА утворюються черги з людей, які намагаються оформити спецпропуски для проїзду в транспорті. Про це повідомляє Право ТВ.

Як відомо, вже з 5 квітня в Києві обмежується рух громадського транспорту, а проїздом можуть скористатися лише співробітники підприємств критичної інфраструктури.

Читайте також: Можна надрукувати самому: в мережі показали “якість” пропусків на транспорт в Києві, фото

Через посилення карантину утворився натовп під Департаментом КМДА, який приймає заявки для оформлення спецперепусток для проїзду в громадському транспорті. Але людям не повідомляють, коли саме їм оформлять документи і чи зареєстрована їх заявка.

Журналісти додають, що порядок оформлення перепусток був оприлюднений лише в четвер, 1 квітня, тому у підприємств було трохи часу для підготовки і складання заяв, через що і утворилася черга.

Як повідомляв Абзац, міська влада Києва готує проєкт рішення, яким на час жорсткого локдауна будуть передбачені деякі пільги. Зокрема, парковка на комунальних майданчиках в столиці стане безкоштовною.

Джерело