У Києві посилили заходи безпеки до Дня гідності та свободи

Локації, де проходитимуть акції з масовою участю громадян, перевірять фахівці вибухотехнічної служби та кінологи

У Києві правоохоронці посилили заходи безпеки в місцях проведення заходів з нагоди Дня гідності та свободи. Так, локації перевірять вибухотехніки та кінологи. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Києві.

“Сьогодні, 21 листопада, у столиці заплановано проведення кількох заходів з нагоди 7-ї річниці початку Революції гідності та Дня свободи. У зв’язку з цим правоохоронці, нацгвардійці, рятувальники, підрозділи вибухотехніків і кінологів, а також поліція діалогу забезпечуватимуть охорону громадського порядку в місцях проведення заходів, в основному – це центральна частина столиці”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що для координації дій правоохоронних органів та негайного реагування у разі зміни оперативної обставини або виникнення позаштатних ситуацій у столичному главку поліції Києва працює ситуаційний центр.

А на локаціях, де проходитимуть акції з масовою участю громадян, перед початком їх проведення фахівці вибухотехнічної служби та кінологи зі службовими собаками проведуть ретельну перевірку.

Разом з тим, правоохоронці посилили охорону і на центральних станціях столичного метрополітену. 

День гідності та свободи – свято, яке відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої у 2004 році й Революції гідності у 2013 році.

Джерело