У Києві відкрили станції метро “Хрещатик” і “Площа Льва Толстого”, вибухонебезпечних предметів не знайшлипресс-служба “Киевского метрополитена”

У Києві відкрили станції метро “Хрещатик”, “Площа Льва Толстого” та пересадки, вибухонебезпечних предметів не виявили. Про це повідомили в прес-службі столичного метрополітену.

“Завершено перевірку станції “Хрещатик”, вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станція і пересадка на “Майдан Незалежності” відкриті для пасажирів”, – йдеться в повідомленні.

“Станція” Площа Льва Толстого ” перевірена, вибухонебезпечних предметів не виявлено. Станція і пересадку на “Палац спорту” відкриті для пасажирів. Метрополітен працює в звичайному режимі”, – додали в прес-службі підземки.

Раніше повідомлялося, що в Києві через повідомлення про мінування закрили станції метро “Хрещатик” і “Площа Льва Толстого”, а також відповідні пересадки.

Нагадаємо, цього тижня в київському метро стався збій. Проблеми були з роботою Електронного квитка, турнікети не пропускали пасажирів, оскільки через падіння напруги в мережі тимчасово не працювала вся система.
Джерело