У лікарнях Києва залишилося 800 вільних ліжко-місць для хворих на Covid-19, – Степанов

З 2781 ліжко-місця, відведеного під лікування хворих на Covid-19, зайнято 1941, тобто заповненість лікарень для коронавірусних пацієнтів у столиці становить 70%


З відкритих джерел


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в лікарнях Києва для лікування пацієнтів з Covid-19 залишилося 800 вільніх ліжко-місць. Про це глава МОЗ сказав в ефірі телеканалу “Інтер”, передає “Інтерфакс Україна“.

“У Києві на сьогодні відведено під лікування хворих на Covid 2781 ліжко-місце. Станом на ранок зайнято 1941 ліжко-місць, тобто ви бачите, що більш ніж 800 ліжок вільні”, – відзначити Степанов.

За його словами, у столиці для лікування коронавірусу повністю заповнені деякі клініки, такі як Олександрівська лікарня або інші. Тому пацієнтів відвозять в інші лікарні згідно із затвердженими маршрутами.

В цілому, по Києву заповненість лікарняних ліжок для коронавірусних хворих становить 70%. Така ж ситуація спостерігається Харківській області, більш напружена – у Донецькій, Луганській, Одеській областях і самій Одесі, де МОЗ постійно збільшує кількість ліжко-місць.

Також Степанов нагадав, що його відомство має намір збільшити кількість лікарняних ліжок до 52 тисяч – це 30% від усього ліжкового фонду, який є в країні і який може бути використаний для лікування хворих на Covid.

Раніше повідомлялося, що в лікарнях Києва не вистачає медичного персоналу для лікування хворих на коронавірус, хоча ліжко-місць поки достатньо. За півроку звільнилося 7 тис. медиків.

Джерело