У Луганській обл. зафіксовано 85 пожеж, 43 з них – не локалізовано і не ліквідовано

Існує загроза перекидання пожежі на населені пункти, проводиться евакуація людей

Пожежі в Луганській області
Facebook/Тетяна Погукай

У Луганській області зафіксовано 85 пожеж, більшу частину з них не локалізовано і не ліквідовано. Існує загроза перекидання пожежі на населені пункти, повідомляє в Facebook прес-секретар ГУМВС в Луганській області Татяна Погукай.

“На території Луганської області зафіксовано 85 пожеж, з них ліквідовано – 42, не локалізовано та не ліквідовано – 43”, – йдеться в повідомленні.

Серед найбільш масштабних пожеж виділяють пожежу в с. Кряківка Новоайдарського району. Пожежа охопила площу понад 4 га лісу з переходом на с. Кряківка. За попередньою інформацією вогнем пошкоджено 6 приватних будинків, близько 10 господарських споруд.

Понад 50 га лісу горить в с. Трьохізбенка Новоайдарського району. Вогонь також перейшов на с. Трьохізбенка, пошкоджено 2 приватних будинки.


Пожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна ПогукайПожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна Погукай

Також пожежі зафіксовані в с.Муратове, с. Капітанове та с.Гречишкине Новоайдарського району. Зараз проводиться евакуація людей цих населених пунктів.Пожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна ПогукайПожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна Погукай

У с. Половинкине Старобільського району, за попередньою інформацією, зафіксовано загоряння в 3 осередках хвойної підстилки з переходом у верхову пожежу. Загальна площа пожежі становить 8 га. Існує загроза населеним пунктам Половинкине і Байдівка. 

Також існує загроза перекидання пожежі на населені пункти і в с.Малинове, с. Піщане, с. Артема Станично-Луганського району. За попередньою інформацією тут горить близько 10 га лісу.

Погукай додає, що наразі обмежено рух на автодорозі Новоайдар-Сєвєродонецьк у с.Муратове.Пожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна ПогукайПожежі в Луганській області


Facebook/Тетяна Погукай

В ДержНС додають, що попередньо жертв і постраждалих немає.

Крім того, гасіння пожеж ускладнює сильний поривчастий вітер швидкістю понад 20 м/с.

У зв’язку з сильним поривчастим вітром, який за прогнозами Укргідрометцентру, буде і 1 жовтня, на території області є загроза подальшого поширення лісових пожеж, додають рятувальники.

Джерело