У Луганській області в зону пожежі потрапив 31 населений пункт

З найбільш складних восьми осередків одну пожежу, між населеними пунктами Байдівка та Половинкине (Старобільський район), ліквідовано

Масштабна пожежа в Луганській області
ДержНС у Луганській області

У Луганській області, на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів в зону ураження пожеж потрапив 31 населений пункт. Про це повідомляє прес-служба ДержНС.

З найбільш складних восьми осередків одну пожежу, між населеними пунктами Байдівка та Половинкине (Старобільський район), ліквідовано.

Триває гасіння основних осередків горіння: між селами Піщане, Нижньотепле, Артема (Станично-луганський район), поблизу Трьохізбенки (Новоайдарський район) і в сторону Сєвєродонецька.

Евакуйовано 120 осіб, у тому числі із: сіл Муратове – 35 осіб (розміщені в смт Новоайдар в школі та лікарні), Воронове – 40, Сиротине – 25 Осколонівка – 20 (розміщено в м.Сєвєродонецьк).

За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, становить понад 11 тис. гектаров. Госпіталізовано 14 осіб.

Вогнем пошкоджено понад 250 будівель.

Всього до гасіння залучено 1 тис. 554 чоловік і 220 од.техніки.
Роботи проводяться в цілодобовому режимі.

Координацію дій сил на місці пожежі здійснює штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Розгорнуто пересувний пункт управління ДержНС.

Як повідомляв офіс генпрокурора, кількість жертв масштабних пожеж у Луганській області збільшилася до 11.

За фактом пожеж Національна поліція України відкрила сім кримінальних проваджень за ч.2 ст. 270 Кримінального кодексу України.

Джерело