У Міноборони показали збирання літака Ан-178 для армії: характеристики і фото

В мережі показали фото створення першого з трьох літаків Ан-178-100Р на замовлення Міністерства оборони для Збройних сил України. Складання відбувається на ДП “Антонов” відповідно до графіка. Про це йдеться в повідомлення прес-служби Міністерства оборони України.

Виробничий процес триває навіть в умовах карантинних обмежень: зараз співробітники компанії складають фюзеляж Ан-178-100Р і планують завершити цей етап о 31 травня.

У агрегатних цехах будують крило, хвостове оперення, елементи систем та інші деталі. А вже на початку червня каркас фюзеляжу для першого Ан-178 заплановано зняти зі стапелів, аби пристикувати до нього крило і встановити хвостове оперення.

“Повітряні сили ЗСУ чекають на цю крилату машину, що має замінити транспортні літаки попереднього покоління. Тому нам важливо знати, що всі роботи “Антоновим” ведуться штатно навіть в умовах карантинних обмежень. Розраховуємо, що розпочате “омолодження” армійської транспортної авіації дасть поштовх іншим якісним змінам всього військового авіапарку”, – зазначив міністр оборони України Андрій Таран.

Для довідки: Ан-178 є середнім транспортним літаком, створеним із застосуванням найсучасніших світових авіаційних технологій, що здатен перекидати 86 десантників, озброєння й легку військову техніку. Усі складові Ан-178-100Р, зокрема, фюзеляж, крило, хвіст побудують на виробничих потужностях ДП “Антонов”. Інші вітчизняні виробники поставлять для цих літаків такі важливі агрегати, як двигуни, шасі, гальмівне колесо, систему управління тощо.

Джерело