У Миколаєві представники “Слуги народу” намагаються зняти ОПЗЖ з виборів, щоб їм ніхто не заважав будувати іноземну військову базу, – Рабінович


З відкритих джерел

Спроби зняти “Опозиційну платформу – За життя” з виборів в Миколаєві пов’язані зі страхом нинішньої влади, що їм завадять побудувати іноземну військову базу. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив співголова партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Вадим Рабінович.

“Вчора міністр закордонних справ повідомив, що в Миколаєві швидше за все, побудують британську військову базу і туди увійдуть британські десантники. А колишній командувач військами НАТО в Європі сказав, що Одесі занадто багато російських компаній. Наша влада зрозуміла це дослівно і сьогодні в Миколаєві “Слуги народу” намагаються взагалі зняти нашу партію з міських виборів, щоб ми не заблокували їм там можливість відкриття бази. При цьому йдуть якісь фантастичні речі, там, суддю замінили через те, що в його родині є симпатики ОПЗЖ. Вдумайтеся в цей кошмар того, що відбувається. В Одесі сьогодні повальні обшуки у всіх представників ОПЗЖ, включаючи народного депутата Скорика, включаючи наших перших номерів різних ОТГ, за різними надуманими приводами. Ось це СБУ, яке не може знайти нікого ніде – воно зате знаходить час проводити обшуки у нас в Одесі. Хлопці, одесити, хто мене чує, – тримайтеся, будь ласка. Це недовго триватиме, ця вакханалія”, – підкреслив політик. 

Джерело