У них там ж*па з газом, ж*па з усім. Лоліта Мілявська нецензурно посміялася з України

Читати новину: Російською

Російська співачка Лоліта Мілявська, якій заборонено в’їзд в Україну через незаконне відвідування анексованого РФ Криму, брудно висловилася про свою батьківщину і передала привіт «директору СБУ», повідомляє Абзац.

Мілявська знялася в скандально відомому російському комедійному шоу Comment Out, за правилами якого учасники повинні писати гострі коментарі, часто образливі, відомим людям в Instagram. Редактори програми запевняють, що знаменитості обираються рандомно. Якщо учасник шоу відмовляється писати коментар, він повинен виконати покарання.

Лоліті випало написати президенту України Володимиру Зеленському коментар такого змісту: “Нічого не зрозуміла, що ти хотів сказати. Є у когось перекладач з ї*ланського?»

Скандальна артистка без роздумів погодилася виконати завдання, заявивши, що їй все одно заборонений в’їзд в Україну.

«А ні*уя мене на Україну все одно не нехай найближчим часом, тому я, бл*дь, напишу!» – заявила вона під схвальні оплески глядачів.

Пост, під яким Мілявська погодилася написати президенту України образливий коментар, датований 19 серпня (ймовірно, тоді й проходили зйомки програми, а на Youtube вона з’явилася 31 серпня) і присвячений будівництву дороги в Запоріжжі.

«Можна я його спочатку пролайкаю всюди», – сказала Мілявська і почала ставити лайки під різними постами Зеленського.

«Ну як скрізь? Прям всюди-всюди?» – з іронією поцікавився другий учасник програми, російський музикант і актор Юрій Музиченко.

На це співачка, яка сама родом з України, відреагувала емоційної тирадою. «З цим я вже запізнилася – там вже лиже півкраїни … Мене все одно не пустять. Слухайте, це ось реальна історія … У будь-якого президента, я думаю, є можливість займатися іншими справами. У них там дупа з газом, дупа з усім. Я мамі колонку через кордон передала. Колонку, *б твою мать, щоб у неї гаряча вода була!.. У мене свої стосунки з СБУ … За СБУ! » – сказала Мілявська і випила черговий келих шампанського.

Увага! На відео у великій кількості присутня ненормативна лексика.

Пізніше Музиченко запропонував їй все-таки не публікувати коментар, звернувши увагу на те, що пост Зеленського написаний українською мовою і фраза «у кого є перекладач з ї*ланського» може бути сприйнята вкрай негативно.

Своєю чергою Лоліта вирішила, що якщо написати коментар українською мовою, то його цілком можна буде опублікувати: «Нічого не розумію, шо ти (а как «хотел»? Бл*дь, не помню)… бажаю (там язык изменился) … Є в кого перекладник з ї*ланського».

Продовжуючи обговорення завдання, Лоліта, звертаючись до «директору СБУ», заявила, що вона має право говорити все, що хоче. Крім того, вона зізналася, що їй було б легше написати коментар «мерам Києва» – братам Кличкам, яких вона знає.

«До речі, ось якби Кличко – це взагалі був би пиз*ець!» – сказала Лоліта, здригаючись від сміху.

В кінцевому підсумку Мілявська, знову підтвердивши готовність написати коментар, все ж різко відмовилася від цього, вважаючи за краще «піддатися» покаранню. До слова, покарання полягало в тому, щоб з десяти шотів, в трьох з яких підмішано проносне, випити п’ять.

У шоу переміг Юрій Музиченко, а в кінці учасники й ведучий (Володимир Марконі) дружно вимазалися тортами.

Як писав Абзац, на початку серпня з України на три роки вигнали ще одну російську співачку – Наталю Іонова, більш відому як Глюкоза.