У ексглави “Укравтодору” знайшли величезну суму в валюті: гроші він зберігав в тайниках

У Польщі слідчі антикорупційного бюро знайшли у колишнього міністра транспорту в уряді Дональда Туска, екс-глави “Укравтодору” Славоміра Новака великі суми грошей.

Про це повідомляє Polsat News.

Були знайдені більш 536 тисяч євро, 470 тисяч доларів і 30 тисяч злотих. Частину грошей Новак зберігав в спеціальних схованках.

У зв’язку з новими доказами у Новака також вилучили дві квартири вартістю 2 мільйони злотих (близько 530 тисяч доларів) і автомобіль марки Land Rover.

За даними слідства, гроші і автомобіль пов’язані з корупційними злочинами, вчиненими Новаком.

“Нові висновки показують набагато більший масштаб дій Славоміра Новака, ніж вважалося до цих пір” – сказав співрозмовник телеканалу, знайомий з деталями слідства.

Нагадаємо, 22 липня суд Варшави заарештував Славоміра Новака на три місяці. Він підозрюється в керівництві організованою злочинною групою, яка отримувала вигоду від корупції. Розслідування стосується періоду, коли Новак очолював “Укравтодор” (жовтень 2016 року- вересень 2019 року).

Як повідомляв “Апостроф”, Славомір Новаку загрожує 12 років тюремного ув’язнення. Таке покарання передбачає українське законодавство. Підозра вже передано до Польщі, де затримали Новака.

Джерело