У серпні Microsoft представить здешевлену консоль Xbox Lockhart, не поступається PlayStation 5

Високотехнологічні корпорації Sony і Microsoft ведуть активну підготовку до початку продажу наступного покоління ігрових консолей, намічену на різдвяні свята 2020 року. Обидві компанії вже провели фінальну презентацію, на яких розкрили найбільш важливі технічні характеристики майбутніх пристроїв, показали дизайн і відчинили завісу над таємницею ціни. Між тим, за інформацією інсайдерів, у Microsoft заготовлений ще один сюрприз для геймерів, у вигляді консолі під кодовою назвою Xbox Series S «Lockhart», що являє собою більш дешеву версію Xbox Series X.В інтернеті з’явилися численні інсайдерські повідомлення про плани Microsoft в серпні уявити молодшу модель наступного покоління консолей Xbox. За деякими відомостями, спочатку приставку, що ховається під назвою Xbox Lockhart, планувалося анонсувати на заходах щорічної виставки Е3 2020 в червні. Однак пандемія внесла корективи в стратегію Microsoft, і після скасування Е3, презентація Lockhart відбудеться в серпні.

За відомостями, що надходять з інсайдерських джерел, Xbox Lockhart отримає розігнаний процесор, продуктивність якого порівнянна з процесором PlayStation 5. Однак інші джерела стверджують, що молодша версія буде працювати на тому ж процесорі, як і основна модель Xbox Series X. Також консоль буде підтримувати технологію трасування променів.

З ще одного інсайдерського джерела надійшла інформація, що Xbox Lockhart отримає 7,5 ГБ використовуваної оперативної пам’яті і продуктивність GPU складе 4 TFLOPS. Між тим Xbox X Series отримає 13,5 ГБ використовуваної ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті та продуктивність 12 TFLOPS.
Таким чином, більш дешева і менш продуктивна модель Xbox Lockhart стане відповіддю на намір компанії Sony випустити два варіанти PlayStation 5 (з приводом і без) для більш повного охоплення ринку.