У Слов’янську виборці фотографуються біля скриньок для участі у розіграші смартфону

Громадська організація проводить розіграш у соцмережах


EPA

У Слов’янську виборці роблять селфі біля скриньок для заповнених бюлетенів, аби в подальшому взяти участь у розіграші, головним призом якого є нібито iPhone 12. Про це повідомляє громадська мережа “Опора“.

“На Донеччині у Слов’янську триває повторне голосування за кандидатів на посаду міського голови. Напередодні “другого туру” громадська організація “Платформа Ініціатив “Теплиця” оголосила конкурс. За правилами, оголошеними у дописах на сторінках у соцмережах Фейсбук та Інстаграм, мешканцям необхідно взяти участь у голосуванні та зробити селфі біля скриньок. ОПОРА на дільницях та у соцмережах вже фіксує бажаючих сфотографуватися біля скриньок”, – йдеться у повідомленні.

В оголошенні вказується, що необхідно зробити фото без бюлетеня, а селфі викласти на своїй сторінках у соцмережах зі спеціальним хештегом. При цьому брати участь у розіграші можуть лише жителі Слов’янська віком від 18 до 45 років.

Громадська організація пояснює, що розіграш необхідний для підняття активності участі у виборах серед молоді.

Сьогодні, 22 листопада, в 11 містах України триває другий тур виборів мерів. На виборчі дільниці прийдуть жителі Дніпра, Полтави, Львова та ще кількох міст.

Голосування відбувається в умовах пандемії коронавірусу, і на виборчих дільницях повинні бути дотримані заходи санітарної безпеки. Виборцям же потрібно приходити на дільниці в масках і зі своїми ручками. 

Джерело