У США розпочато розслідування за фактом відмов сенсорних екранів у Tesla Model S

Сенсорне управління невіддільне від гаджетів, а що таке електромобіль Tesla, якщо не гаджет? У це хотілося б вірити, однак для ряду застосувань кнопки, важелі та перемикачі представляються більш надійним рішенням, ніж іконки на сенсорному екрані. Іконки виявилися слизькою доріжкою як елемент системи управління Tesla Model S. На цій доріжці Tesla можуть чекати неприємності у вигляді відкликання десятків тисяч електромобілів.

Як повідомляють американські ЗМІ, Національне управління безпекою руху на трасах — агентство виконавчого департаменту США — міністерства транспорту США (National Highway Traffic Safety Administration) початок розслідування за фактом скарг власників електромобілів Tesla Model S про відмову сенсорних дисплеїв.

За останні 13 місяців агентство отримало 11 скарг на екрани в автомобілях Tesla Model S, які перебували в експлуатації від майже чотирьох до трохи більше шести років. Це автомобілі вказаної моделі, випущені у 2012-2015 роках. Якщо екрани виходять з ладу, автомобілі, як мінімум, позбавляються трансляції з задньої камери, що погіршує видимість. Втім, про зіткнення і травмах не повідомлялося.


Дослідження агентства торкнеться 63 тис. електромобілів Tesla Model S. За попередніми даними, проблема полягає у виході з ладу флеш-пам’яті, що працює в парі з контролером дисплея (процесора). Природний знос осередків флеш-пам’яті веде до відмови роботи контролера і дисплея. Аналогічні схемотехнічні рішення використовувалися також у 159 тис. автомобілях Model S, випущених з 2016 по 2018 рік і в моделях X, випущених на початку 2018 року, так що коло розслідування може бути збільшений.

Цікаво, на якому контролері (флеш-пам’яті) зібраний сенсорний дисплей космічного корабля Crew Dragon? Вперше він був представлений у 2014 році, значить, сенсорні екрани в ньому можуть бути того ж покоління, що і в перших Tesla Model S.

Повертаючись до відмов дисплеїв в електромобілях, зазначимо, що, втрачаючи цій частині управління системами автомобіля водій перестає керувати піччю і кондиціонером, за режимами яких починає стежити автоматика. Також втрачається доступ до Інтернету та можливість скористатися стільниковим зв’язком. На щастя, на режими руху, гальмування і зупинки ці збої впливу не надають. Нарешті, про можливу відмову дисплея в автомобілі водій може здогадатися з частим перезавантаженням екрана періодичному пропажі сигналу стільникового зв’язку.