У Зеленського заявили про звільнення від податків частини ФОП

Українські підприємці, які відносяться до I групи платників податків, звільняються від сплати внесків до бюджету. Про це інформує пресслужба Офісу президента України.

Зокрема, на Банковій зазначили, що ця група платників податків звільняється від сплати внесків до травня наступного року.

“З грудня 2020 року до травня 2021 ФОПи 1-ї групи звільняються від сплати ЄСВ та єдиного податку”, – йдеться у повідомленні пресслужби Офісу президента України.

Ці підприємці звільняються від сплати податків після того, як 10 грудня набув чинності ЗУ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

Читайте також: На Майдані в Києві встановили новорічну “йолку” (ФОТО)

Що стосується звільнення платників ЄП II-ої групи від сплати єдиного податку (авансових внесків) за останній місяць 2020 року та січень-травень 2021 року, то Законом №1072 відповідні зміни до Податкового кодексу не вносилися.

Як писав Абзац, ввечері 23 грудня ФОПи навідалися до палацу “Україна” в Києві, де виступатиме “Квартал 95”.

Нагадаємо, підприємці з усієї України продовжують акцію протесту на Майдані Незалежності в столиці. Головні вимоги до влади залишаються незмінними: скасування касових апаратів і право на працю під час локдауну. Також вони вимагають припинити насильство з боку силовиків.