У зв’язку з випробуваннями комплексів С-400 Туреччина перекрила ділянку в Чорному морі

Район Чорного моря поблизу Синопа оголошений небезпечною зоною для судноплавства: тут з 13 по 16 жовтня проходитимуть навчальні стрільби

Комплекс протиракетної оборони С-400
afpnews.com

Влада Туреччини перекрила ділянку в Чорному морі біля міста Синоп у зв’язку із випробуваннями протиракетних комплексів С-400, закуплених у РФ. Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на міжнародне попередження для мореплавців, поширене в четвер морською адміністрацією країни в системі NAVTEX.

“Навчальні стрільби проводитимуться 13-16 жовтня”, – йдеться в заяві.

У зв’язку з цим, район Чорного моря поблизу Синопа оголошений небезпечною зоною для судноплавства.

Видання Turkish Minute, посилаючись на урядові джерела, писало, що 10 повітряних цілей Banshee були доставлені на Синопський ракетний полігон для випробувань С-400.

Крім того, синопські місцеві ЗМІ зафіксували, як містом пройшла колона транспортерів із зенітними ракетними комплексами С-400.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що Туреччина наступного тижня планує провести випробування системи протиракетної оборони С-400, яку вона придбала в Росії.

Нагадаємо, що Туреччина, яка є членом НАТО, в 2018 році закупила у Росії системи ППО С-400. Тоді в Держдепі США заявляли, що Туреччина не може купувати озброєння, несумісне зі зброєю НАТО.

Джерело