ОАЕ оголошує про плани стимулювати економіку, залучати працівників

За словами урядовців, Emirates планує залучити 150 мільярдів доларів прямих іноземних інвестицій протягом наступних дев’яти років.

Об’єднані Арабські Емірати планують розпочати 50 нових економічних ініціатив для підвищення конкурентоспроможності країни та залучення 550 мільярдів дирхамів (150 мільярдів доларів) прямих іноземних інвестицій протягом наступних дев’яти років, заявили урядовці.

Проекти, деякі з яких були представлені в неділю, включають інвестиції в технології та створення нових віз для залучення мешканців та кваліфікованих робітників.

За минулий рік держава Перської затоки вжила декілька заходів для залучення інвестицій та іноземців, щоб допомогти економіці відновитися від наслідків пандемії COVID-19.

Зміни також відбуваються на тлі зростаючого економічного суперництва із сусідом із Перської затоки Саудівською Аравією, яка є центром торгівлі та бізнесу регіону.

Серед проектів ОАЕ та Еміратський банк розвитку інвестують 5 мільярдів дирхамів у промислові технології та важкотехнологічний сектор, сказав міністр промисловості та передових технологій Султан аль-Джабер під час брифінгу для ЗМІ.

‘Найближчі 50 років ОАЕ мають стати глобальним гравцем у різних галузях’,-заявила агентству Reuters державний міністр перспективних технологій Сара аль-Амірі.

«Регіон – це те, на що ми націлені протягом останніх п’яти десятиліть. Тепер ми рухаємось далі, щоб забезпечити конкурентоспроможність багатьох наших секторів на глобальному рівні ».

Дві нові категорії віз – одна для фрілансерів та інша для підприємців та кваліфікованих працівників – будуть створені для залучення та утримання іноземців з бажаними навичками, заявили чиновники в неділю.

Іноземці в ОАЕ зазвичай мають поновлювані візи, дійсні лише кілька років, прив’язані до працевлаштування.

Нова ‘зелена віза’ для кваліфікованих робітників матиме більшу гнучкість для спонсорування членів сім’ї та дасть більше часу для пошуку нової роботи після того, як одна робота закінчиться, заявили чиновники.

Минулого року ОАЕ поширили на більшу кількість категорій ‘золоту’ візову систему, яка надає 10-річне проживання, що, за словами Дубая, може стимулювати економічне зростання в еміраті до 1 відсотка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *