Британська сторожа з фінансових питань заявляє, що їй потрібні повноваження щодо просування криптовалют

ЛОНДОН: Створення регуляторного режиму для децентралізованого світу криптовалют буде ретельно продумано, заявило у понеділок Британське управління фінансової поведінки (FCA).

Міністерство фінансів Великої Британії вже публічно проводило консультації щодо того, чи потрібно регулювати деякі акції щодо криптоактивів.

‘Немає активів або грошових потоків у реальному світі, які б підкріплювали ціну спекулятивних цифрових токенів, навіть більш відомих, таких як біткойн, і багато хто навіть не може похвалитися дефіцитом’, – сказав голова FCA Чарльз Ренделл.

‘Ми просто не знаємо, коли і чим ця історія закінчиться, але – як і будь -які нові припущення – це може не закінчитися добре’.

Він сказав, що, як видається, є два випадки, коли регуляторні органи повинні мати повноваження вживати заходів: зменшити шкоду від просування криптоактивів та припинити зараження у уповноважених компаній від нерегульованої діяльності у цифрових маркерах.

FCA заборонила глобальній криптовалютній біржі Binance здійснювати будь -яку регульовану діяльність у Великобританії, заявивши, що вона не здатна належним чином контролюватися, і встановила кілька вимог до компанії. Binance заявив, що він повністю відповідає вимогам FCA.

‘Ми не збираємось надавати реєстрацію або дозвіл FCA підприємствам, які не пояснюють основних питань, таких як те, хто відповідає за ключові функції або як вони організовані’, – сказав він. ‘Це було б символічним регулюванням у гіршому сенсі’.

Глобальний Базельський комітет банківських регуляторів проводить консультації щодо того, чи мають банки зберігати спекулятивні цифрові токени покриватись обов’язковими виплатами повного капіталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *